2016-11-07 14:40:43

Klasa O Stalowa Wola. LZS Jadachy pokonał Strzelca Dąbrowica

Mecz w Jadachach oglądało spora liczba kibiców (fot.facebook.com/tomeklzs6109/)
W pojedynku dwóch beniaminków, LZS Jadachy ograł na własnym boisku rywala z Dąbrowicy.

Bohaterem miejscowych był Marcin Wolan. Zawodnik ten okazał się być najskuteczniejszym graczem tego pojedynku. Otworzył wynik przed przerwą i podwyższył na 2-0 kilkanaście minut po zmianie stron.

Strzelec Dąbrowica zdobył kontaktowego gola 12 minut przed końcem, ale bramkarz LZS-u Jadachy nie da się już drugi raz zaskoczyć.

1-0 Marcin Wolan (34-karny)
2-0 Marcin Wolan (65)
2-1 Dawid Rzeźwicki (78)

LZS Jadachy: Kryszpin - Piotrowski, Rębisz, Witkowski (67. Tobczyk), Pająk (85. Sędyka), R. Wolan, Marek, M. Wolan, Smykla (56. Zych), Lis (83. Grdeń), Wilk.

Strzelec Dąbrowica: Kalandyk - Babula (88. Lulek), Smykla, Rachwał, Kopeć (12. Chmielowiec), Marek, Rożnowski, Rzeźwicki, Czeremszyński (80. Jata), T. Polek, J. Polek.

Sędziował: Mariusz Antosz (Tarnobrzeg).
Żółte kartki: M. Wolan, Witkowski - Babula, Lulek, Rachwał.
Czerwona kartka: Rożnowski (krytka sędziego, po końcowym gwizdku)