2016-11-06 15:40:26

Karpaty Krosno pokonały Wierną Małogoszcz

Karpaty Krosno wygrały na wyjeździe z Wierną Małogoszcz i pną się w górę tabeli 3 ligi grupy IV.

Goście weszli w ten mecz wręcz idealnie. Już w 2. minucie spotkania prowadzenie Karpatom Krosno dał Damian Łanucha i piłkarzom Adama Fedoruka grało się dużo łatwiej.

Podkarpacki zespół wcalej jednak nie zmierzał odpuszczać i poszedł za ciosem. W 23. minucie na 2-0 podwyższył Eryk Krupa, a zaledwie dwie minuty później trzeciego gola dla krośnian strzelił Mateusz Kantor. Do przerwy losy meczu były praktycznie rozstyrzygnięte.

Po zmianie stron "Karpaciarze" mogli zagrać ostrożniej. W 51. minucie gracze Wiernej Małogoszcz odrobili wprawdzi jednego gola straty za sprawą Michała Smolarczyka, ale na więcej nie było ich stać.

Dla Karpat Krosno było to dopiero drugie zwycięstwo poza domem w tym sezonie. W ostatnich tygodniach jednak krośnianie grają dużo lepiej dzięki czemu awansowali na 13. miejsce w tabeli.

0-1 Damian Łanucha (2)
0-2 Eryk Krupa (23)
0-3 Mateusz Kantor (25)
1-3 Michał Smolarczyk (51)