2016-10-31 13:53:07

1 liga futsalu: Heiro Rzeszów przegrało w Pyskowicach

Piłkarze Heiro Rzeszów ulegli Remedium Hybryd Pyskowice 2-7 w wyjazdowym meczu 6. kolejki 1 ligi futsalu.

Podkarpacki zespół źle rozegrał słabą pierwszą połową i to przesądziło o wysokiem porażce. Do przerwy Heiro Rzeszów przegrywało aż 0-5.

W drugiej połowie dwa gole odrobił Łukasz Krawczyk, ale gracze Remedium Hybryd Pyskowice także dwukrotnie wpisali się na listę strzelców i ostatecznie rzeszowianie przegrali 2-7.

To trzecia z rzędu porażka Heiro Rzeszów w rozgrywkach 1 ligi futsalu w tym sezonie.

1-0 Łukasz Lubczyński (2)
2-0 Mirosław Miozga (3)
3-0 Andrii Soviak (4)
4-0 Marcin Brysz (8)
5-0 Mirosław Miozga (10)
5-1 Łukasz Krawczyk (33)
6-1 Rafał Górny (34)
6-2 Łukasz Krawczyk (36)
7-2 Tomasz Misiak (39)

Remedium Hybryd Pyskowice: Lubczyński, Śmieja - Misiak, Owczarek, Rymaszewski, Soviak, Pawlak, Brysz, Tkacz, Miozga, Dubiel, Stachański, Górny, Gawron.

Heiro Rzeszów: Wołowiec, Piszczek - P. Krawczyk, Ł. Krawczyk, Przybyło, Hady, Barszcz, Kiczek.

Sędziowali: Łukasz Chowaniec i Rafał Ziach z Małopolskiego ZPN.