2016-10-30 16:38:22

Stal Nowa Dęba wygrała w Pruchniku ze Startem

Wreszcie przełamali się zawodnicy Stali Nowa Dęba. Zespół Janusza Hynowskiego wygrał na wyjeździe ze Startem Pruchnik.

Stal Nowa Dęba wyszła na prowadzenie po trafieniu Macieja Ruraka. Były junior Resovii w tej rundzie często leczy urazy, ale w końcu dostał szansę od pierwszej minuty i wzmocnił ofensywną siłę ekipy z Nowej Dęby. Po przerwie na 2-0 podwyższył Szymon Serafin.

Ostatni w tabeli Start Pruchnik zdobył kontaktowego gola w 63. minucie, gdy z rzutu karnego dobrze przymierzył Tobiasz Kamiński. Start Pruchnik do końca próbował zdobyć wyrównujacego gola, ale Stal nie dała się zaskoczyć.

0-1 Maciej Rurak (23)
0-2 Szymon Serafin (58)
1-2 Tobiasz Kamiński (63-karny)

Start Pruchnik: Czerwiński - S. Barszczak, Cząstka, Czura, Kamiński, Kiszka, K. Mikłasz, M. Miłasz, Pańko, Parawa, Wojtowicz.

Stal Nowa Dęba: Bujak - Diektiarenko, Dudek, Domagała (65. K. Wilk), K. Serafin, S. Serafin, Rębisz, Karnat, Milanowski, Puzio (90. M. Wilk), Rurak (78. Kotrych).

Sędziował: Tomasz Jagieła (Krosno).
Żółte kartki: K. Mikłasz, Wojtowicz - Diektiarenko, K. Wilk, K. Serafin, S. Serafin, Rebisz, Karnat.