2016-10-30 08:25:51

Izolator Boguchwała lepszy od Wisłoka Wiśniowa. Dwa gole Patryka Roga

Izolator Boguchwała (żółto-czarne stroje) wygrałi z Wisłokiem Wiśniowa 2-0. Na zdjęciu z lewej Oleksandr Tarasenko (fot. archiwum)
Piłkarze Izolatora Boguchwała pokonali Wisłok Wiśniowa 2-0. Obydwa gole zdobył Patryk Róg.

W meczu 15. kolejki rozgrywek 4 ligi podkarpackiej podopieczni Andrzeja Szymańskiego odnieśli zwycięstwo i choć w częśći  zrehabilutowali się kibicom za ostatnią porażke z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Prowadzenie Izolatorowi Boguchwała dał już w 5. minucie meczu Patryk Róg. Wynik spotkania na 2-0 dla miejscowych ustalił kilka minut po przerwie ten sam zawodnik. Gracze "Izolacji" mogli to spotkanie wygrać wyżej, ale nie wykorzystali kilku innych dogodnych okazji.

Były piłkarz Resovii strzelił już ósmego gola w tym sezonie i kolejny raz poprowadził do zwycięstwa swoją drużynę.

Dla Wisłoka Wiśniowa była to pierwsza porażka po trzech kolejnych ligowych zwycięstwach.

1-0 Patryk Róg (5)
2-0 Patryk Róg (54)

Izolator Boguchwała: Ćwiczak - Brogowski, Kozicki, Bogacz, Szkolnik, Zieliński (62. Fundakowski), Cupryś, Tarasenko (85. Gajdek), Szczoczarz, Róg (78. Szymański), Domin (73. Lusiusz).

Wisłok Wiśniowa: Ząbik -  Kozubek, Kuta, Dziedzic (81. Maik), Śliwa, J. Baran, Cyran, Ochalik (87. Sokołowski), Wolański (75. D. Zimny), Borowczyk, Złotek (81. Stanisz).

Sędziował: Jakub Kozner (Krosno).
Żółte kartki: Tarasenko, Szymański - Borowczyk, Baran.