2016-10-29 17:45:21

Siarka Tarnobrzeg pokonała Legionovię

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali 2-1 z Legionovią Legionowo w sobotnim meczu 15. kolejki rozgrywek 2 ligi.

Prowadzenie Siarce Tarnobrzeg dał już w 16. minucie meczu Daniel Koczon, który ładnym uderzeniem z woleja nie dał szans bramkarzowi Legionovii. Do przerwy tarnobrzeżanie wygrywali jednym golem.

Na 2-0 dla miejscowych podwyższył kilka minut po zmianie stron Michał Żebrakowski. Akcja bramkowa zaczęła się od błędu Sebastiana Madejskiego, który źle wybił piłkę. Przejąć futbolówkę zdołał Marcin Stefanik, by zagrać ją do Żebrakowskiego, który trafił do siatki.

Kilka minut później gracze Legionovii strzelili kontaktowego gola po uderzeniu z bliska Marcina Wodeckiego, ale do wyrównania nie udało im się doprowadzić.

1-0 Danil Koczon (16)
2-0 Michał Żebrakowski (54)
2-1 Marcin Wodecki (58)

Siarka Tarnobrzeg: Karol Dybowski - Jan Grzesik, Bartosz Waleńcik, Radosław Sylwestrzak, 21. Michał Dawidowicz, Daniel Koczon (90. Tomasz Przewoźnik), Marcin Stefanik, Marcin Stromecki, Krzysztof Ropski (68. Mateusz Czyżycki), Hubert Tomalski (90. Krzysztof Suchecki), Michał Żebrakowski (81. Grzegorz Płatek).

Legionovia Legionowo: Sebastian Madejski - Mikołaj Grzelak, Ernest Dzięcioł (46. Arkadiusz Madeński), Marek Krotofil, Aleksandar Bajat, Marcin Wodecki, Patryk Koziara (75. Sebastian Milewski), Michał Płonka, Krystian Wójcik (56. Paweł Garyga), Daniel Kutarba, Mateusz Kwiatkowski (59. Ivan Jovanović).

Sędziował: Mirosław Górecki (Katowice).
Żółte kartki: Żebrakowski - Dzięcioł, Wójcik.