2016-10-29 16:25:23

JKS Jarosław lepszy od MKS-u Trzebienia/Siersza

Piłkarze JKS-u Jarosław odnieśli ważne wyjazdowe zwycięstwo pokonując MKS Trzebinia/Siersza 3-1.

Podopieczni Mariusza Sawy po trzech spotkaniach bez zwycięstwa wrócili wreszcie na właściwe tory notując komplet punktów.

Pierwszy gol dla gości padł w 27. minucie po samobójczym trafieniu Sebastiana Ołowni. Do przerwy JKS Jarosław wygrywał 1-0.

Drugiego gola dla podkarpackiej drużyny zdobył w 61. minucie Bartłomiej Raba, a kwadrans później na 3-0 podwyższył Rafał Kycko.

Piłkarze MKS-u Trzebinia/Siersza zdołali odrobić jedną bramkę w końcówce (gola zdobył Marek Mizia), ale na więcej nie było ich stać.

0-1 Sebastian Ołownia (27-samobójcza)
0-2 Bartłomiej Raba (61)
0-3 Rafał Kycko (76)
1-3 Marek Mizia (86)

MKS Trzebinia/Siersza: Wróbel - Sanok, Ołownia, Kalinowski, Niechciał (67. Górka), Włodyka, Repa, Gawęcki, Kowalik (67. Majcherczyk), Mizia (67. Domurat), Stanek (67. Piskorz).

JKS Jarosław: Strączek - Gliniak, Sobol, Sokolenko (46. Kłusek), Świech, Kaganek, Daszyk, Kycko (81. Jeż), Raba, Aab (79. Surmiak), Hass (79. Rop).