2016-10-29 21:23:21

Dmytro Shyray dał wygraną Piastowi Tuczempy w derbach z KS-em Wiązownica

Piast Tuczempy zdobył kolejny komplet punktów (fot. Mieczysław Turczyn / archiwum)
Derby powiatu jarosławskiego dla Piasta Tuczempy. W meczu 15. kolejki podkarpackiej 4 ligi, Piast ograł u siebie KS Wiązownica.

W drugim meczu z rzędu o zwycięstwie Piasta Tuczempy zdecydowało trafienie Dmytro Shyraya. Ukrainiec pokonał golkipera KS-u Wiązownica w 36. minucie spotkania.

Tydzień temu gol Dmytro Shyraya na 2-1 zdecydował o wygranej Piasta Tuczempy w Ropczycach.

Derbowy mecz Piasta z KS-em Wiązownica trzymał w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, ale nie był wyjątkowym widowiskiem. Więcej niż sytuacji podbramkowych było walki w środku pola.

1-0 Dmytro Shyray (36)

Piast Tuczempy: Strawa - B. Noga, Bawoł, R. Noga, Gil, Kwaśny, Czub (90. Tarnawski), Kloc (69. Wójcik), Wiącek (66. Zając), Wota, Shyray.

KS Wiązownica: Michałowicz - Bartnik, Kubas, Luft, Cach, Lorenc (72. Gwóźdź), Fedor (46. Sobczak), Sierżęga, Soczek, Pawlak, Hołub.

Sędziował: Sebastian Godek (Rzeszów).
Żółte kartki: Zając - Michałowicz.