2016-10-25 20:00:01

Głogovia Głogów Małopolski ograła oldbojów Resovii

Piłkarze Głogovii wygrali 3-0 z drużyną oldbojów Resovii. Czwartoligowiec wywalczył tym samym awans do 1/4 finału okręgowego Pucharu Polski.

Prowadzenie gościom dał w 7. minucie Artur Kadłubkiewicz. Jeszcze przed przerwą na 2-0 dla Głogovii Głogów Małopolski podwyższył Bartosz Bereś.

Oldboje Resovii trzeciego gola stracili na niespełna kwadrans przed końcem meczu. Autorem trzeciego trafienia był Michał Worosz.

Gracze Głogovii Głogów Małopolski w meczu 1/4 finału zmierzą się z Błękitnymi Ropczyce.

RESOVIA (OLDBOJE) - GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 0-3 (0-2)

0-1 Artur Kadłubkiewicz (7)
0-2 Bartosz Bereś (43)
0-3 Michał Worosz (76)