2011-03-14 17:03:05

III liga: Olender Sól wycofa sie z rozgrywek

Niemal pewne jest, że Olender Sól nie przystąpią do rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze Olendra Sól po rundzie jesiennej zajmują przedostatnią pozycję w ligowej tabeli, ale jak przekonuje na łamach Kuriera Lubelskiego prezes klubu Lucjan Kupczak, wycofanie się z rozgrywek nie ma nic wspólnego z pozycją w lidze.
 
- Gdyby nie wycofał się sponsor przystąpilibyśmy do rozgrywek. W zaistniałej sytuacji jednak nie wystartujemy - mówi prezes Kupczak.
 
W najbliższy weekend drużyna Olendra miała zainaugurować wiosnę meczem z Polonią w Przemyślu. Z wiadomych względów do meczu nie dojdzie. Co stanie się w takiej sytuacji?
 
- Jeśli Oledner się wycofa wszystkie wiosenne mecze z udziałem zespołu zostaną zweryfikowane jako walkowery - informuje Stanisław Sachajko, sekretarz LZPN.
 
Nieoficjalnie wiadomo, że dziś działacze z Soli mieli przesłać do Podkarpackiego ZPN prowadzącego rozgrywki III ligi dokumenty, w których zarząd składa oficjalną rezygnację z daleszego udziału drużyny seniorów w rozgrywkach ligowych.
 
Oficjalny komunikat związku w tej sprawie ma zostać wydany w najbliższą środę.

Źródło: Kurier Lubelski / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

kibic 2011-03-15 14:48:46 0 0

nie rozumiem wogóle takich klubów, powstają w 2004 roku a po kilku latach wycofują się z rozgrywek jak tylko sponsor zrezygnuje. A gdzie wy macie KIBICÓW? partyzant targowiska bedzie następny! zal mi takich klubów pozdro z Sanoka

ziom 2011-03-16 11:02:10 0 0

No nie przesadzaj Partyzant powstał w roku 1954 więc to klub z tradycjami :D

??? 2011-03-16 19:11:43 0 0

kolego z Sanoka a jestes pewny ze wasza Stal wystartuje? bo cos tez nie za wesolo u was

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem