2016-10-23 17:52:46

Cosmos Nowotaniec zremisował z Unią Tarnów

Na zdjęciu Ireneszu Zarzyka, grający trener Cosmosu Nowotaniec (fot. Marcin Herbut / archiwum)
Piłkarze Cosmosu Nowotaniec podzielili się punktami z Unią Tarnów w meczu 14. kolejki rozgrywek 3 ligi grupy IV. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Drużyna prowadzona przez Ireneusza Zarzykę zdobył kolejny punkt na trzecioligowym froncie. Tylko punkt, bo jeszcze na kilka minut przed końcem Cosmos Nowotaniec prowadził i mógł to spotkanie wygrać.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 65. minucie. Prowadzenie podkarpackiej drużynie dał Piotr Lasowski, które trafił do siatki po dośrodkowanu z rzutu karnego. Kapitan Cosmosu Nowotaniec dopadł do piłki w zamieszaniu podbramkowym i pewnym strzałem pokonał Łukasza Lisaka.

Gracze Unii Tarnów do wyrównania doprowadzili w 82. minucie po trafieniu Krzysztofa Wrzoska. Zawodnik gości uderzył nie do obrony bezpośrednio z rzutu wolnego.

1-0 Piotr Laskowski (65)
1-1 Krzysztof Wrzosek (82)

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Pidwirnyj, Mikulec, Wójcik, Pluskwik, Dymowski, Sowiński, Laskowski, Michał Misiak, Maslejak (77. Marcin Misiak), Zarzyka.

Unia Tarnów: Lisak - Jamróg (37. Kazik), Więcek, Witek, Węgrzyn, Sojda, Hebda (71. Nytko), Tyl (62. Zawrzykraj), Popiela (66. Wrzosek), Drozdowicz, Biały.

Sędziował: Artur Szelc (Krosno).
Żółte kartki: Pidwirnyj, Mikulec, Pluskwik, Dymowski, Zarzyka - Wrzosek, Więcek.