2016-10-23 16:54:38

Sokół Sieniawa pokonał Polonię Przemyśl

Gracze Sokoła Sieniawa zdobyli ważne punkty (fot. Mieczysław Turczyn)
Zawodnicy Sokoła Sieniawa pokonali na własnym boisku Polonię Przemyśl w meczu 14. kolejki podkarpackiej 4 ligi.

Polonia Przemyśl ostatnio notuje zwyżkę formy i było to widoczne dziś w Sieniawie. Po wyrównanej pierwszej połowie, pierwsi gola zdobyli przyjezdni.

Wynik otworzył Mateusz Wanat. Bramka dla przemyślan padła 8 minut po przerwie. Polonia jednak nie cieszyła się z prowadzenia zbyt długo. W 61. minucie wyrównał Dawid Czyrny, a za kilka kilkanaście minut Dawid Gantek zdobył gola na 2-1.

Sokół Sieniawa utrzymał korzystny wynik do końca meczu i zgarnął cenny komplet punktów.

0-1 Mateusz Wanat (53)
1-1 Dawid Czyrny (61)
2-1 Dawid Gnatek (73)

Sokół Sieniawa: Pawlus - Kardyś, S. Padiasek,Kapuściński, M. Padiasek (90. Siwyj), Kalin (87. Lipniarski), Flis (61. M. Jędryas), Wilusz (75. Halejcio), D. Jędryas, Stefan (56. Czyrny), Gnatek.

Polonia Przemyśl: Cisek - Skała, Kuźniar, Suchockij, Jaroch (70. Wielgosz), Głuszko, Kazek, Trawka (77. Sedlaczek), Wanat (62. Kalawski), Gosa, Czajka (69. Stysiał).

Sędziował: Mateusz Mastaj (Dębica).
Żółte kartki: Stefan - Skała, Kuźniar, Gosa.