2016-10-23 12:35:16

Centralna Liga Juniorów. Stal Mielec zremisowała z Jagiellonią Białystok

Juniorzy Stali Mielec nie dali się mocnemu rywalowi. Na własnym boisku zremisowali z Jagiellonią Białystok.

Mielczanie znaleźli się w strefie spadkowej i muszą szukać punktów w każdym meczu. Nie przestraszyli się wyżej notowanego przeciwnika i za sprawą Szymona Urbaniaka wyszli na prowadzenie.

Gracze Jagiellonii Białystok mieli czym postraszyć i przed przerwą wyrównali stan meczu za sprawą Damiana Toczydłowskiego. Ten sam gracz podwyższył na 2-1 dla gości w 82. minucie spotkania.

Stal Mielec w końcówce rzuciła wszystkie siły do ataku i dało to efekt. W doliczonym czasie gry w polu karnym rywala znalazł się obrońca Damian Bawor i nasz zespół cieszył się z ważnego punktu.

1-0 Szymon Urbaniak (24)
1-1 Damian Toczydłowski (37)
1-2 Damian Toczydłowski (82)
2-2 Damian Bawor (90+2)

Stal Mielec: Lis – Kużdżak, Drożdżal, Dulias, Bawor, Goliasz (87. Stypa), Zygmunt, Misztal, Stec, Szagała (57. Przybycień), Urbaniak.