2016-10-22 21:22:57

LKS Pisarowce pokonał Rzemieślnik Pilzno

LKS Pisarowce zdobyły cenne punkty
Zawodnicy LKS-u Pisarowce pokonali na własnym boisku Rzemieślnik Pilzno w meczu 14. kolejki podkarpackiej 4 ligi.

LKS Pisarowce chciał zmazać plamę za przegraną z Błękitnymi Ropczyce. Tym razem zespół Damiana Niemczyka zagrał zdecydowanie lepsze spotkanie. Po 25 minutach LKS wygrywał już 1-0 po trafieniu wychowanka Stali Sanok Sebastiana Sobolaka.

Przed przerwą wyrównał jednak Damian Wolański. Obie drużyny szukały kombinacyjnej gry, ale przy trudnych warunkach nie było to takie proste.

W 55. minucie gola decydującego o zwycięstwie zdobył Piotr Lorenc. W końcówce Rzemieślnik Pilzno napierał, ale gospodarze szczęśliwie się bronili. Ostatnie 10 minut grali w dziesiątkę, bo czerwoną kartką (po drugiej żółtej) ukarany został Piotr Łuczka.

1-0 Sebastian Sobolak (24)
1-1 Damian Wolański (43)
2-1 Piotr Lorenc (55)

LKS Pisarowce: Hajduk - Zajdel (46. Rutyna), Łuczka, Jaklik, Sikorski, Adamiak, Walaszczyk, Lorenc, Kasza, Sobolak, R. Domaradzki (70. Kozioł).

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński - M. Nalepka, Remut, Tragarz, Fryś, Florian, Barycza, Tomasiewicz, Macnar, Ślęzak (70. Adamski), Wolański (72. Kłos).

Sędziował: Łukasz Strzępek (Rzeszów).
Żółte kartki: Łuczka, Sobolak, R. Domaradzki - Florian, Barycza.
Czerwona kartka: Łuczka (81, druga żółta).
Widzów: 100.

A ja myślałem że Rzemieślnik walczy w tej lidze o coś wiecej niż cosezonowe utrzymanie. A ten ostatni tydzeń był "udany" dla pilzneńskich kopaczy. W środe 7-1 / puchar /, w sobote 2 -1 / liga /. Jak sie głupio kombinuje / odpuszczony puchar/ to sie g....o uzyskuje. Widać ,że juz pod koniec rundy kopacze siły tracą. Jeszcze 3 kolejki i pewnie będzie z 2 punkty. Nadto mecze na wyjazdach Rzemieślnika to mizeria. Tylko 1 wygrana ze słabym Jasłem potwierdza ten fakt. Może jak w piosence za 30 parę lat jak dobrze pójdzie do wyższej ligi Rzemieślnik pójdzie. I nie pisać że kasy nie ma, bo inne kluby o niższych finansach grają wyżej Rzemieślnika.

? 2016-10-23 07:46:04

A w Rzemieślniku tylko jest 1 solidny napastnik strzelający gole ?

Pilzno 2016-10-23 09:21:17

Panie KSW - Gram w 4 lidze najdłużej, nie ma takiej drużyny. Jesteśmy zadowoleni z tej ligi która w tym sezonie jest wyjątkowo mocna i poziom jest wyrównany, taka pozostanie w najbliższych sezonach.
Wisłoka jest zadowolona z kolejnej wpadki do okręgu ? i brak u was stabilizacji w ostatnich sezonach jest widoczny .

~anonim 2016-10-23 09:57:29

KSW = jedno z oznaczeń tablic rejestrayjnych w b. woj. krośnieńskim do 2000 roku KSW = Konfrontacja Sztuk Walki.

~anonim 2016-10-23 10:13:35

Krystian Getinger: "Jeśli zostawi się na boisku zdrowie, to można wygrać z każdym!"

Zatem można panowie z LKS

1910 2016-10-23 11:04:28

naoszczedzali sie w pilznie ze dostali w doope.

tak trzymać 2016-10-23 11:50:30

Trudno wygrać jak sie masę 100% sytuacji nie wykorzystuje. 70% w Rzemieślniku to b. gracze 3 ligi i wyższej a umiejetności piłkarskie byle jakie. Ale w Pilźnie to nic nowego byle jak byle siak byle uratowąć 4 lige i tak co sezon