2016-10-15 17:30:06

Karpaty Krosno wygrały trzeci raz z rzędu. Tym razem z Motorem Lublin

Karpaty Krosno wygały z Motorem Lublin (fot. archiwum)
Piłkarze Karpat Krosno wygrali 1-0 z Motorem Lublin w rozegranym dziś meczu 13. kolejki rozgrywek III ligi. To trzecie z rzędu zwycięstwo krośnian.

Drużyna prowadzona przez Adama Fedoruka złapała wiatr w żagle na dobre. W sobotnie popołudnie gracze Karpat Krosno odnieśli trzecie kolejne ligowe zwycięstw pokonując nie byle kogo, bo Motor Lublin.

Zwycięskiego gola strzelił jeszcze przed przerwą Przemysław Szkatuła, który uderzeniem z rzutu karnego w prawy róg bramki pokonał Krzysztofa Żukowskiego.

Niedługo po przerwie prowadzenie Karpat Krosno podwyższyć mógł Mateusz Gabrych, ale uderzył nad bramką.

Piłkarze Motoru Lublin próbowali wyrównać, ale nie bardzo mieli pomysł na wykończenie akcji. Ostatecznie więcej goli już nie padło - Karpaty Krosno pokonały Motor 1-0 zdobywając bardzo cenne trzy punty.

1-0 Przemysław Szkatuła (37-karny)

Karpaty Krosno: Stępień - Dąbek, Pawlak, Kantor (90. Jarząb), Szkatuła, Skiba, Groborz, Paszek (70. Krupa), Buszta (89. Siepierski), Mordec, Gabrych (60. Cempa).

Motor Lublin: Żukowski - Kowalczyk, Gieraga, Tadrowski, Dykyyj (53. Michota), Stachyra, Szysz (53. Kato), Kaczmarek, Tymosiak, Piekarski, Szpak (68. Zaniewski).

Sędziował: Konrad Kolak (Nowy Sącz).
Żółte kartki: Dąbek, Paszek, Pawlak - Stachyra, Gieraga, Tadrowski.