2016-10-15 17:43:10

Izolator Boguchwała wygrał z KS-em Wiązownica

Łukasz Szczoczarz w kolejnym meczu zdobył gola (fot. zksizolator.eu / archiwum)
Zawodnicy Izolatora Boguchwała idą za ciosem. Po ograniu 4-0 Piast Tuczempy, tym razem wygrali u siebie z Wiązownicą.

Wiązownica nie przyjechała do Boguchwały tylko po to, żeby się bronić. Goście chcieli grać otwartą piłkę i zostali za to skarceni już w czternastej minucie. Wtedy do siatki trafił Łukasz Szczoczarz, obecnie najlepszy snajper 4 ligi podkarpackiej.

Zaledwie pięć minut później było już 2-0, bo golkipera KS Wiązownica pokonał Marek Fundakowski.

Po przerwie, żadna ze stron nie forsowała tempa. Izolator Boguchwała kontrował boiskowe wydarzenia. 8 minut przed końcem po ładnej akcji do siatki trafił Patryk Róg i przyjezdni nie mieli już szans na zmianę rezultatu.

W ostatniej minucie na listę strzelców wpisał się jeszcze doświadczony Krzysztof Szymański.

1-0 Łukasz Szczoczarz (14)
2-0 Marek Fundakowski (19)
3-0 Patryk Róg (82)
4-0 Krzysztof Szymański (90)

Izolator Boguchwała: Ćwiczak - Lusiusz, Brogowski (85 Suszko), Bogacz, Szkolnik, Szczoczarz, Cupryś (63 Gajdek), Zieliński (80 Leś), Domin, Fundakowski (75 Szymański), Róg.

KS Wiązownica: Michałowicz - Bartnik, Luft, Kubas, Cach - Sobczak, Gwóźdź, Lorenc, Pawlak, Mazur - Sierżega

Sędziował Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Żółte kartki: Domin, Lusiusz, Róg – Gwóźdź.