2016-10-14 18:07:31

Centralna Liga Juniorów. Stal Mielec poległa w Łodzi

Juniorzy Stali Mielec przegrali piąty mecz w sezonie. Tym razem polegli w Łodzi z czołową ekipą rozrywek.

Mielecki zespół jechał do Łodzi podbudowany ubiegłotygodniową wygraną z GKS-em Bełchatów. Stal Mielec żeby nie znaleźć się w strefie spadkowej musi szukać punktów w każdym meczu.

Nasza drużyna przegrała aż 1-4, choć z przebiegu meczu na pewno nie zasłużyła na tak wysoką porażkę. W pierwszej połowie miejscowi umieli jednak wykorzystać swoje okazje. Stal swoje marnowała.

Tuż po przerwie gola na 3-1 zdobył Damian Baran. Chwilę później Stal miała rzut karny. Jedenastki na gola nie zamienił jednak Damian Bawor.

1-0 Przemysław Jurków (22)
2-0 Bartłomiej Maćczak (35)
3-0 Bartłomiej Maćczak (43)
3-1 Damian Baran (49)
4-1 Marek Dąbrowski (76)