2016-10-09 20:42:16

Sokół Sieniawa pokonał LKS Pisarowce. Dobra zmiana Mateusza Jędryasa

Mateusz Jędryas (drugi z prawej) wchodząc z ławki rezerwowych zapewnił swojej drużynie trzy punkty (fot. Mieczysław Turczyn)
Zawodnicy Sokoła Sieniawa pokonali na własnym boisku Pisarowce. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w ostatniej minucie Mateusz Jędryas.

Pierwsza połowa była nudnym widowiskiem. Dopiero po przerwie gola na 1-0 zdobył Dawid Czyrny. Goście ruszyli do ataku i za 20 minut był już remis.

Karol Adamiak najpierw został sfaulowany w polu karnym, a następnie sam zamienił jedenastkę na gola.

Wiele wskazywało, że mecz zakończy się remisem, ale świeżo wprowadzony do gry, Mateusz Jędryas dał miejscowym trzy punkty. Były napastnik Stali Rzeszów skutecznie dobijał piłkę po uderzeniu jednego z kolegów.

1-0 Dawid Czyrny (50)
1-1 Karol Adamiak (71-karny)
2-1 Mateusz Jędryas (90)

Sokół Sieniawa: Pawlus – Kardyś, S.Padiasek, Kapuściński, M. Padiasek, Czyrny (90+2 .Kalin), Flis (59. Halejcio), Stefan (69. Lipniarski), Gnatek, D. Jędryas, Wilusz (83. M. Jędryas)

LKS Pisarowce: Hajduk – Jaklik, Kokoć, Adamiak, Łuczka, Kasza, Lorenc, Lisowski (70. Kozioł), Walaszczyk, Sobolak (69. Zajdel), R. Domaradzki (75. Rutyna).

Sędziował: Łukasz Strzępek (Rzeszów).
Żółte kartki: Kardyś, Kapuściński, Kalin, Halejcio – Walaszczyk, Adamiak, Lorenc, Sobolak.
Czerwona kartka: Łuczka (61, faul).