2016-10-08 23:47:43

Stal Gorzyce zremisowała z Rzemieślnikiem Pilzno

Stal Gorzyce (na niebiesko) dopisała do swojego drobobku kolejny cenny punkt.
Zawodnicy Stali Gorzyce podzielili się punktami z Rzemieślnikiem Pilzno w meczu 12. kolejki podkarpackiej 4 ligi.

Był to debiut trenera Piotra Piechniaka, który w tygodniu przejął Stal po Tomasza Rychelu. Debiut można nazwać udanym, bo jego podopieczni zremisowali z mocnym zespołem z Pilzna.

W pierwszej połowie goście byli stroną dominująco i zasłużenie objęli prowadzenie. Gola na 1-0 dla Rzemieślnika Pilzno zdobył Senegalczyk Sekou Camara.

Po przerwie Stal Gorzyce przejęła inicjatywę i zaczęła stwarzać sobie bramkowe sytuacje. Po zagraniu ręką jednego z graczy Rzemieślnika Pilzno, miejscowi mieli rzut karny. Na gola zamienił go Mateusz Leśniowski.

0-1 Sekou Camara (23)
1-1 Mateusz Leśniowski (72-karny)

Stal Gorzyce: Stachurski - B. Idec, K. Idec , Syguła, Korzonek, Chamera (79. Falasa), Machowski, Sakhniuk (90. Wąs), Szymanek, Pędlowski (54. M. Leśniowski), Świąder.

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński - Nalepka, Remut, Tragarz, Fryś, Camara (62. Ślęzak), Bańdur, Barycza, Wolański (70. Florian), Adamski (76. Kłos), Macnar,

Sędziował: Jakub Kozner (Krosno).
Żółte kartki: K. Idec, Machowski - Nalepka, Macnar.
Czerwona kartka: K. Idec (59, druga żółta).
Widzów: 150.

To widać że opisy spotkania pisane są na kopiuj wklej ale skoro już piszecie o Gorzycach to zmieńcie sobie w helpie opis ze Stali Nowa Dęba na Stal Gorzyce...

tak jest 2016-10-09 10:21:07

Rzemieślnik im bliżej końca rundy, tym coraz słabszy. Ale to nic nowego bo taka chimeryczna gra w wykonaniu tego zespołu to cosezonowa tradycja.

2 prawdy a 3 g..o prawda 2016-10-09 14:10:11

Admin Rzemiosła na stronie pisze że w 1 połowie gospodarze przeważali a w 2 Rzemieślnik. To kto był na meczu ?. Znając realia to admin ma rację a nie piszący tu dyrdymały.

Jantar 2016-10-09 16:01:35

Wieśniaki wylewają frustrację w internecie :) Zróbcie lepszą stronę, a nie narzekacie na czyjąś pracę. Gdyby nie ten portal to o waszych śmiesznych klubikach by nikt nie słyszał... taka prawda niestety.

~anonim 2016-10-09 16:56:10

Byle jak byle siak, aby Polska nie zgineła

do Jantar 2016-10-09 20:08:50

To nie jest frustracja. Wiadomo że ciężko by portal miał chociaż częściową relacje z meczu. Jeżeli robią artykuł to super :) Informacje zbierają z relacji klubów np. z facebooka. Normalna sprawa. Tylko śmiesznie to wygląda gdy w kolejnej relacji widać błędy w nazwie :) Btw. Portal super sprawa, dobra robota!

Kibic 2016-10-09 22:55:45

Pierwsze 20 minut dominacja Stali Gorzyce, potem po stracie bramki zrobiła się taka wyrównana gra. W drugiej połowie do karnego gra wyrównana. Po strzelonym karnym Gorzyce bardziej przycisnęły ale już nie weszło nic, a szkoda bo ładnie i mocno ofensywnie starali się grać.