2016-10-08 18:13:14

Izolator Boguchwała odgryzł się na Piaście Tuczempy

Zawodnicy Izolatora Boguchwała po dwóch słabszych spotkaniach, wysoko ograli w wyjazdowym boju Piast Tuczempy.

Zespół spod Rzeszowa w ostatnich dwóch kolejkach zawodził. Najpierw przegrał 1-2 w Ropczycach, a ostatnio tylko zremisował (2-2) z Głogovią Głogów Małopolski. Podopieczni Andrzeja Szymańskiego wyszli na mecz w Tuczempach odpowiednio zmotywowani.

Przed przerwą wynik otworzył Konrad Cupryś. Kilkanaście minut po zmianie stron podwyższył Patryk Zieliński, a za moment na listę strzelców wpisał się Łukasz Szczoczarz. Piast Tuczempy po tych trzech ciosach nie był w stanie odwrócić losów tego meczu.

W końcówce drugą bramkę w tym meczu zdobył Łukasz Szczoczarz. Chwilę wcześniej drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Rafał Noga z Piasta Tuczempy.

0-1 Konrad Cupryś (45)
0-2 Patryk Zieliński (62)
0-3 Łukasz Szczoczarz (73)
0-4 Łukasz Szczoczarz (90)

Piast Tuczempy: Strawa – Stopyra (46 Kloc), Kwaśny, Wota (74 Wiącek), Bawoł, R. Noga, B. Noga, Sas, Czub (2 Nasiewicz), Jaroch (78 Wójcik), Shyray (83 Tarnawski).

Izolator Boguchwała: Ćwiczak – Lusiusz, Bogacz, Brogowski, Szkolnik (12 Gajdek), Zieliński (83 Leś), Róg (71 Fundakowski), Cupryś (75 Wilk), Tarasenko, Domin, Szczoczarz.