2016-10-03 12:10:36

Klasa O Jarosław. MKS Kańczuga goni Granicę Stubno

Trener MKS-u Kańczuga Krzysztof Sierżęga (drugi z prawej) może być zadowolony z wyników ostatniej kolejki (fot. Mieczysław Turczyn)
Zawodnicy MKS-u Kańczuga wykorzystali stratę punktów lidera ze Stubna. Wygrali z Sanoczanką i tracą do Granicy tylko 4 punktów.

Podopieczni Krzysztofa Sierżęgi zapewnili sobie wyjazdową wygraną dzięki świetnej grze w pierwszej połowie. MKS Kańczuga do przerwy praktycznie rozstrzygnęła losy starcia z Sanoczanką.

Gospodarze w drugiej połowie zagrali zdecydowanie lepiej, ale nie byli w stanie odwrócić losów tego meczu.

0-1 Wojciech Majkutowski 16
0-2 Dawid Cichy 28
0-3 Wojciech Pilawa 41-wolny
0-4 Andrzej Krówczyk 80

Sanoczanka Święte: Motyka – Karbownik, R. Kisielewicz, T. Kisielewicz, Kuśnierz, Serafin (81 Muszak), Bruk (46 Kobrzyński), Gilarski (84 Czerwiński), Róg, Modny, Gawłowski.

MKS Kańczuga: Majcher – Gaweł, K. Borcz, Sykała, Cieleń, Sierżęga (80 Grzebyk), Krówczyk (79 Dziedzic), Majkutowski, Cichy (84 Krupa), Pilawa (68 Bawor), Argasiński.