2016-10-02 18:00:12

Sokół Sieniawa wypunktował Błękitnych Ropczyce

Sokół Sieniawa w biało-niebieskich strojach (fot. Mieczysław Turczyn / archiwum)
Piłkarze Sokoła Sieniawa wygrali z Błękitnymi Ropczyce 3-0 w meczu 11. kolejki rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.

Podopieczni Tomasza Orłowskiego nie mogli rozpocząć tego spotkania lepiej. Po zaledwie kilkudziesięciu sekundach gry go siatki gości trafił Wojciech Tołpa i było 1-0 dla gospodarzy.

Prowadzenie Sokoła Sieniawa 20 minut później podwyższył Tomasz Wilusz. Do przerwy miejscowi wygrywali dwiema bramkami. Wynik spotkania, już w doliczonym czasie gry, ustalił Ukrainiec Serhij Siwyj.

Dla Sokoła Sieniawa była to już trzecia wygrana z rzędu. Zespół odbudował się po wcześniej serii trzech przegranych.

Błękitni Ropczyce niestety przegrali trzy z ostatnich czterech meczów. Dziś na ławce trenerskiej gości oficjalnie zadebiutował nowy szkoleniowiec - Maciej Biliński.

1-0 Wojciech Tołpa (1)
2-0 Tomasz Wilusz (21)
3-0 Serhij Siwyj (90+2)