2016-10-02 16:50:37

LKS Pisarowce nie dał szans Stali Gorzyce

Piłkarze LKS-u Pisarowce pewnie pokonali Stal Gorzyce w meczu 11. kolejki rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 6. minucie meczu za sprawą Sebastiana Sobolaka. Do przerwy było 1-0 dla LKS-u Pisarowce, choć podopieczni Damiana Niemczyka mieli jeszcze kilka okazji na bramki. Po stronie Stali Gorzyce szansę miał Patryk Wąs, ale uderzył niecelnie.

Drugi gol dla LKS-u Pisarowce padł kilka minut minut po przerwie. Efektownym uderzeniem z dystansu popisał się Piotr Lorenc.

Wynik spotkania na 3-0 dla miejscowych ustalił niedługo później Sebastian Sobolak zdobywając swojego drugiego gola tego dnia.

1-0 Sebastian Sobolak (6)
2-0 Piotr Lorenc (52)
3-0 Sebastian Sobolak (57)

LKS Pisarowce: Hajduk - Jaklik, Kokoć, Łuczka, Sikorski (46. Zajdel), Adamiak, Lorenc, Walaszczyk, Kasza (65. Lisowski), Sobolak (75. Rutyna), R. Domaradzki (70. Kozioł).

Stal Gorzyce: Stachurski - Bernaś, Winiarski, Syguła, Korzonek, Falasa (60. Radzimowski), Machowski, Wąs (80. Mytyk), Świąder (70. Pędlowski), Szymanek, Sakniuk (80. Michalski)

Sędziował: Marek Pająk (Mielec).