2016-10-02 14:06:22

Niespodzianka w Przeworsku. Orzeł zatrzymał Wólczankę Wólka Pełkińska

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska po raz drugi w tym sezonie stracili punkty. Tym razem zremisowali 2-2 w wyjazdowym pojedynku z Orłem Przeworsk.

Po 20 minutach gry w Przeworsku pachniało nie lada sensacją. Znajdujący się w strefie spadkowej Orzeł Przeworsk wygrywał z Wólczanką Wólka Pełkińska 2-0.

Pierwszy gol padł już w 8. minucie spotkania po rzucie karnym, którego na gola zamienił Konrad Stępień. Podwyższył doświadczony Piotr Boratyn.

Wólczanka Wólka Pełkińska szybko wzięła się za odrabianie strat. Już w 25. minucie kontaktowego gola dla gości strzelił Krystian Wrona, a 10 minut później do wyrównania doprowadził Krzysztof Pietluch.

Więcej goli tego dnia nie padło. Skazywany na porażkę Orzeł Przeworsk urwał Wólczance Wólka Pełkińska cenne punkty. Dla gości było to dopiero drugie spotkania bez wygranej w tym sezonie. Podopieczni Grzegorza Sitka (notabene byłego trenera Orła Przeworsk) wygrali 9 z 11 meczów w tym sezonie i wciąż są liderem 4 ligi podkarpackiej.

1-0 Konrad Stępień (8-karny)
2-0 Piotr Boratyn (20)
2-1 Krystian Wrona (25)
2-2 Krzysztof Pietluch (35)

Orzeł Przeworsk (skład wyjściowy): Robert Kurosz - Patryk Broda, Sylwester Jarosz, Maciej Tworzydło, Piotr Misiąg, Przemysław Kudła, Kamil  Mikulec, Mateusz Świst, Piotr Boratyn, Dawid Pigan, Konrad Stępień.

Wólczanka Wólka Pełkińska (skład wyjściowy): Piotr Gnatek - Bartłomiej Poprawa, Volodymyr Khorolskyi, Tomasz Walat, Krystian Wrona, Mateusz Kocur, Kamil Hul, Maciech Lech, Bartłomiej Miazga, Karol Skuba, Krzysztof Pietluch.

Sędziował: Witold Kwaśny (Sędziszów Małopolski.

Jaka niespodzianka? Chyba że Orzeł tylko zremisował !

Kibic 1945 2016-10-02 14:15:09

BRAWO ORZEŁ !!!!!!!!

RealityMan 2016-10-02 14:34:31

Jaka ta Wólka ... cienka ! Z czym do ludzi cieniasy ? Wcześniej wygrywali bo każdy się ich nie wiem dlaczego bał a tu wystarczy się postawić i Wólka nie istnieje ! :)

~anonim 2016-10-02 14:35:26

Walat zalatwil Sieniawe i to samo zrobi w Wolczance, Trzeba trenera a nie przykrywke

~anonim 2016-10-02 14:37:09

Wólka jest dobra ,ale na trzecią ligę za słaba .

~anonim 2016-10-02 14:43:19

wolka taka slaba ale ma 1 miejsce..... co wy piszecie.... nie moge takich idiotycznych komentarzy czytac...

kibic 2016-10-02 15:36:53

he he he..gwiazdy zatrzymane w P-SKU...brawo ORZEŁ...

Huk 2016-10-02 15:37:16

Wólka i Izolacja nie nadają się do III ligi

kibicwp 2016-10-02 16:51:50

Zasłużony remis mimo ze Wólka atakowała częściej, ale dobry mecz Orła w defensywie i niestety tylko remis.

Kibic 1945 2016-10-02 16:52:48

Wółczanka to nic innego tylko armia zaciężna tylko Pietluch jest wychowankiem a reszta zawodników i trener podpatrzeni właśnie z orła Kocur, Lech, Walat, Khorolski, Pietluch i nawet trener Sitek wszyscy byli z Orłem związani do 3 sezonów wstecz oni nic nie wypracowali tylko jadą na pracy i zgraniu z poprzednich klubów.

Kibic 2016-10-02 16:55:26

Takiego babola jakiego bramkarz wółczanki zasadził przy 2 bramce dla Orła to dawno nie widziałem

kit 2016-10-02 16:56:18

LUDZIE Co wy tu piszecie leczcie się na nogi bo na głowę za puzno WÓLCZANKA nie ma meczu przegranego to chyba te punkty z juniorami nie ugrała a wy ble ble ble i tak na okrągło.

hhh 2016-10-02 17:57:28

jeśli nie Wólczanka i Izolator to kto sie nadaje z tej ligi do 3 ligi?

~anonim 2016-10-02 18:42:04

Do kibic 1945 Nie znasz zawodników Wólczanki kto wychowanek a kto wypożyczony wychowankiem Wólczanki jest jeszcze B. Poprawa o którym zawsze zapominacie.

Kibic 1945 2016-10-02 19:21:32

Dzięki Anonim za sprostowanie ale sam potwierdziłeś że jest tak jak napisałem a dodając jeszcze Poprawę to jeszcze lepsza ekipa się robi.

Gh 2016-10-02 20:08:48

Wólka zagrała słabo a momentami beznadziejnie

~anonim 2016-10-02 20:18:44

a gdzie duet jurczak banka

hehe 2016-10-02 21:17:33

Gra się tak jak przeciwnik pozwala, a że Orzeł nie pozwolił na wiele to i lament otco

Kibic 1945 2016-10-02 21:36:58

Orzeł naprawdę teraz gra dobrze i może sobie pluć w brodę tym słabym początkiem sezonu, miejsce w tabeli nie odzwierciedla jego gry.

Gg77 2016-10-03 11:20:42

Słabo z tą Wólka hihi a Jurczak i Bańka to kalectwo hihi z czym na awans hahaha Normalnie kopanina i tyle. Jednym słowem nuuuda !

Anonim 2016-10-04 10:11:31

Wy chyba durnie na innym meczu byliscie przeworsk nie istnial. Powinien byc duzy wynik dla wolki braklo szczescia a akcje i rozgrywanie super