2016-10-01 22:38:53

Igloopol Dębica zremisował z Piastem Tuczempy

Piast wyszedł na prowadzenie, ale mecz zakończył się remisem (fot. Mieczysław Turczyn)
Zawodnicy Igloopolu Dębica na własnym boisku podzielili się punktami ze spadkowiczem z 3 ligi, Piastem Tuczempy.

Gospodarze musieli gonić wynik, bo w 20. minucie spotkania gola na 0-1 zdobył Dominik Sas. Piast Tuczempy  wykorzystał w tej sytuacji moment dekoncentracji w szeregach obronych Igloopolu Dębica.

Za kolejnych 20 minut padł gol dla gospodarzy, a jego autorem był Łukasz Stefanik. Bramka chwilę przed przerwą podbudował graczy Igloopolu Dębica.

Po przerwie obie druzyny miały sytuacje ku temu żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie jednak więcej bramek nie padło i spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

0-1 Dominik Sas (20)
1-1 Łukasz Stefanik (40)

Igloopol Dębica: Psioda - Jędrzeczyk (55. Draguła), Lamparty, Socha, Chmiel, Szczepanik (85. Kołodziej), Syguła (88. Sędłak), Stefanik, Rokita, Machnik, P. Nalepka (87. T. Nalepka).

Piast Tuczempy: Strawa – Kwaśny, Bawoł, R. Noga, Wójcik (46. B. Noga), Nasiewicz (58. Kloc), Wiącek (72. Zając), Sas, Wota, Czub, Shyray (84. Tarnawski).

Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Żółte kartki: Lamparty.