2016-10-01 19:20:21

Czarni Jasło pokonali Polonię w Przemyślu

Kibice Polonia Przemyśl dopingowali swój zespół do końca, ale to Czarni Jasło zdobyli komplet punktów.
Beniaminek z Jasła nie przestaje zaskakiwać. Zespół Jacka Klisiewicza ograł na wyjeździe spadkowicza z 3 ligi, Polonię Przemyśl

Czarni Jasło wyszli na prowadzenie za sprawą niezawodnego Kamila Folwarskiego. Napastnik Czarnych w 27. minucie boju w Przemyślu zdobył swoją siódmą bramkę w tym sezonie. Kilka minut później było już 1-1 bo wyrównujące trafienie zaliczył Mateusz Kalawski.

W drugiej połowie Polonia Przemyśl szukała sposobu na złamanie obrony Czarnych, a jaślanie nie dość, że mądrze się bronili to potrafili wykorzystać swoje atuty w ofensywie.

Na siedem minut przed końcem spotkania szybka akcję Czarnych Jasło skutecznym strzałem zakończył Damian Kulig.

Dla Polonii Przemyśl była to niestety już siódma porażka w tym sezonie. Czarni Jasło odnieśli czwarte ligowe zwycięstwo.

0-1 Kamil Folwarski (27)
1-1 Mateusz Kalawski (38)
1-2 Damian Kulig (83)

Polonia Przemyśl: Cisek – Solarz, Suchockij, Kuźniar, Skubisz (80, Stysiał), Kalawski, Skała, Kazek, Wielgosz (69. Trawka), Wanat, Gosa.

Czarni Jasło: Cyran – Kaszycki, Chrząszcz, Dziobek, Borowiec, Wójtowicz, Jamuła, Foryś (67. Urban), Munia, Kulig (90. Zabawa), Folwarski.

Sędziował: Mateusz Warzocha (Rzeszów).
Żółte kartki: Skubisz, Wielgosz, Skała – Foryś, Urban,