2016-10-01 16:54:15

Siarka Tarnobrzeg goni czołówkę. Pewna wygrana z Olimpią Elbląg

Siarka Tarnobrzeg pewnie pokonała Olimpię Elbląg i pnie się w górę drugoligowej tabeli.

Podopieczni Włodzimierza Gąsiora wygrali z Olimpią 4-1, choć to goście jako pierwsi cieszyli się z gola. W 21. minucie przyjezdni wyszli na prowadzenie po trafieniu Łukasza Pietronia.

Do wyrównania na kilka minut przed przerwą doprowadził Michał Żebrakowski. Po pierwszych 45 minutach było 1-1.

W drugiej połowie do ataku rzucili się gracze Siarki Tarnobrzeg. Efekty przyniosło to już w 56. minucie, kiedy to piłkę na linii pola karnego dostał Daniel Koczon. Zawodnik podkarpackiej drużyny pewnym uderzniem w długi róg dał prowadzenie gospodarzom.

Kilka minut później Siarka miała rzut karny. W 16-stce gości faulowany był Michał Żebrakowski, a jedenastkę na drugą w tym dniu bramkę zamienił Daniel Koczon.

Wynik spotkania na 4-1 dla tarnobrzeżan ustalił w końcówce Jakub Głaz, który wykorzystał dobre dogranie aktywnego w tym meczu Daniela Koczona.

0-1 Łukasz Pietroń (21)
1-1 Michał Żebrakowski (38)
2-1 Daniel Koczon (56)
3-1 Daniel Koczon (61-karny)
4-1 Jakub Głaz (90)