2016-09-27 20:02:00

Sokół Sieniawa wygrał z Sanoczanką i jest w półfinale Pucharu Polski

Sanoczanka (zielono-czarne stroje) postawiła się Sokołowi Sieniawa, ale ostatecznie przegrała 3-4 (fot. Daniel Kiesielewicz)
Piłkarze Sokoła Sieniawa zwyciężyli 4-3 w wyjazdowym meczu 1/4 finału okręgowego Pucharu Polski z Sanoczanką Świętę.

Spotkanie zostało rozegrane w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Jarosław i przyniosło kibicom sporo emocji. Niżej notowany rywal postawił Sokołowi Sieniawa twarde warunki.

Już w 6. minucie spotkania Sanoczanka Święte wyszła na prowadzenie po trafieniu Mateusza Gilarskiego. Szybko wyrównał Sebastian Padiasek, a niedługo później prowadzenie gościom dał Siergiej Siwyj. Gola na 2-2 zdobył jeszcze przed przerwą Paweł Modny.

W drugiej połowie bramki dla Sokoła Sieniawa zdobyli jeszcze Dawid Gnatek oraz Mateusz Padiasek, a Sanoczanka odpowiedziała golem Damiana Kobrzyńskiego, by ostatecznie przegrać 3-4.

Pozostałe spotkania 1/4 finału OPP Jarosław odbędą się jutro.

SANOCZANKA ŚWIĘTE - SOKÓŁ SIENIAWA 3-4 (2-2)

1-0 Mateusz Gilarski (6)
1-1 Sebastian Padiasek (11)
1-2 Siergiej Siwyj (24)
2-2 Paweł Modny (38)
2-3 Dawid Gnatek (65)
2-4 Mateusz Padiasek (77-karny)
3-4 Damian Kobrzyński)

Sanoczanka Święte: Romanow - Serafin - G. Karbownik, Kuśnierz, K. Karbownik (67. Szawiński) - Mucha, Modny, Bruk (62. Kobrzyński), Gawłowski, T. Kisielewicz (46. Soja) - Gilarski (78. Muszak).

Żółte kartki: Modny, Szawiński , Kuśnierz - S. Padiasek, Halejcio, Gnatek.