2016-09-26 10:29:35

Klasa O Krosno. LKS Sanbud Długie wygrał w Mrukowej

W starciu dwóch beniaminków w Mrukowej, cenne punkty zdobył LKS Sanbud Długie.

Mecz trzymał w napięciu od pierwszych do ostatnich minut. Goście wykorzystali gapiostwo miejscowych i bardzo szybko wyszli na prowadzenie. Wynik otworzył Mateusz Bieleń. Zamczysko napierało, ale w drugiej połowie kolejne trafienie dołożyli przyjezdni, konkretnie Damian Wójcik z rzutu karnego.

Zamczysko Mrukowa do końca wierzyło w odrobienie strat. Gola w 87. minucie na 1-2 zdobył Jarosław Twardzik. Goście zdobyli jednak utrzymać korzystny wynik.

Swoje spotkanie wygrali też piłkarze Ekoballu Stali Sanok, którzy w starciu z Przełomem Besko zwyciężyli 3-0.

- To były dwie prawie perfekcyjne połowy w naszym wykonaniu - powiedział nam Mateusz Kuzio, napasnik Stali Sanok. - Był to jak na razie nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Opanowaliśmy środek pola przeciwnika, który nie mógł sobie za bardzo pograć.

0-1 Mateusz Bieleń (6)
0-2 Damian Wójcik (70-karny)
1-2 Jarosław Twardzik (87)

Zamczysko Mrukowa: Bazan – Wietecha, Gumienny, Mastaj, Jodłowski, J. Baciak (69. Bobula), Stachurski, Kudłaty E. Baciak, Książkiewicz (60. Kiciliski), J. Twardzik.

LKS Sanbud Długie: Twardy – Jedynak, Koczera, Kucharski, Bieleń, Kuzian, Pietrzkiewicz, Wójcik, Kornasiewicz, Wijas, Szajna (87. Patrylak).

Sędziował: Przemysław Gancarz (Krosno).