2016-09-25 15:48:08

Cosmos Nowotaniec o krok od zwycięstwa z Avią Świdnik

Piłkarze Cosmosu Nowotaniec zremisowali z Avią Świdnik 1-1. Goście do wyrównania doprowadzili na dwie minuty przed końcem spotkania.

Spotkanie w Nowotańcu od pierwszych minut było bardzo zacięte. Obydwa zespoły miały swoje okazje jednak zarówno Cosmos Nowotaniec, jak i Avia Świdnik bardzo długo nie mogły trafić do bramki.

Pierwszy gol padł dopiero w 83. minucie. Prowadzenie gospodarzom dał Ukrainiec Wołodymyr Pidwirnyj i wszystko wskazywało na to, że Cosmos Nowotaniec zgarnie w tym meczu komplet punktów.

Gracze Avii Świdnik nie poddali się jednak i na dwie minuty przed końcem doprowadzili do wyrównania po strzale Roberta Kazubskiego.