2011-03-10 23:03:44

sparing: Igloopol Dębica - Pogoń Staszów 7-3

W rozegranym na sztucznej murawie w Dębicy meczu kontrolny pomiędzy Igloopolem, a Pogonią Staszów padło aż 10 bramek. 7-3 wygrali dębiczanie.

Występujący w "okręgówce" Igloopol Dębica rozgromił w rozgrywany przy sztucznym świetle sparingu czwartoligowca z grupy świętokrzyskiej Pogoń Staszów 7-3.

Pięć bramek "Morsy" strzeliły już przed przerwą w ciągu zaledwie 30 minut. Klasyczny hat-trick zaliczył Dzięgiel w ciągu zalediwe 11 minut! Łącznie dzisiejszego wieczoru strzelił cztery bramki.

IGLOOPOL DĘBICA - POGOŃ STASZÓW 7-3 (5-1)
Bramki: Dzięgiel (4, 10, 15, 34), Janasiewicz (25), Pisarek (64), Machnik (75) - R. Merchut (30), Strzałka (52), Krakowiak (56)

Igloopol: Psioda - Brzostowski, Długosz, Sujdak, Mitręga, Saletnik, Machnik, Socha, Pisarek, Dziegiel, Janasiewicz, w drugiej połowie zagrali: Ziarko, Surdyka, Wójcik
Pogoń: Małos – Starba, Merchut R, Dutka, Merchut A, Walasek, Krakowiak, Belusiak, Twaróg, Strzałka, Zaliński, w drugiej połowie zagrali: Bajor, Walas, Zaliński

źródło: igloopol.info