2016-09-19 13:25:48

Remis w starciu Rzemieślnika Pilzno z Wisłokiem Wiśniowa

Rzemieślnik Pilzno zremisował z Wisłokiem Wiśniowa u siebie. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 11. minucie meczu. W polu karnym fauowany był Kamil Kłos, a jedenastkę na gola zamienił Konrad Fryś. Przed przerwą Rzemieślnik Pilzno miał jeszcze swoje okazje, ale więcej bramek nie padło.

Po zmianie stron do głosu dochodzić zaczęli przyjezdni, którzy atakowali coraz groźniej. W 58. minucie z linii pola karnego uderzył Dawid Zimny i zrobiło się 1-1.

Jeszcze w końcówce szansę na zwycięskiego gola dla Rzemieślnika Pilzno miał Radosław Macnar, ale nie sięgnął dośrodkowania jednego z kolegów będąc w czystej sytuacji strzeleckiej.

1-0 Konrad Fryś (11-karny)
1-1 Dawid Zimny (58)

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński - Florian, Remut, Tragarz, Fryś, M. Nalepka (55. H. Nalepka), Barycza, Maziarka, Ślęzak (69. Camara), Kłos, (63. Adamski), Macnar.

Wisłok Wiśniowa: Dziok - Dziedzic, Bernacki, Ochalik (46. Maik), Kozubek, Sajdak, Kuta, Borowczyk (90. Stanisz), Baran (69. Śliwa), Zimny (88. Sokołowski), Złotek (83. Wolański).

Sędziował: Dominik Paul (Nowa Sarzyna).
Żółte kartki: Tragarz - Kuta, Zimny.