2016-09-18 10:44:06

3 liga gr. IV: KSZO Ostrowiec ograł Resovię i został liderem

Piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wygrali z Resovią 1-0 i zostali nowym liderem 3 ligi gr. IV.

Jedyny gol w tym spotkaniu padł w 35. minucie. Rafał Gil zagrał z lewej strony do Łukasza Jamroza, a ten pewnym uderzeniem z ok. 20 metrów trafił do bramki. Kilka minut później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Mateusz PodstolakKSZO Ostrowiec Świętokrzyski musiał grać w osłabieniu.

W drugiej połowie Resovia przeważała, a miejscowi skupili się na grze w defensywie. Robili to na tyle mądrze, że dowieźli korzystny rezultat do końca.

1-0 Łukasz Jamróz (35)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wierzgacz - Pietrasiak, Stachurski, Podstolak, Łatkowski, Bełczowski (83. Mężyk), Czajkowski (46. Mianowany), Burzyński, Gil, Grunt (60. Ferens), Jamróz.

Resovia: Pietryka - Makowski, Baran, Domoń, Mołdoch, Pałys-Rydzik, Barszczak, Świst, Staszczak, Kmiotek, Buczek.

Sędziował: Grzegoz Pożarowszczyk (Lublin)
Żółte kartki: Podstolak, Czajkowski, Jamróz - Domoń, Barszczak.
Czerwona kartka: Mateusz Podstolak (39, druga żółta)