2016-09-18 09:29:16

Centralna Liga Juniorów. Resovia przegrała z Wisłą Kraków

Juniorzy Resovii w meczu 7. kolejki Centralnej Ligi Juniorów przegrali na własnym boisku z Wisłą Kraków.

Rzeszowianie pierwsi ruszyli do ataku. Przeważali, ale nie potrafili swoich ambicji przełożyć na konkretne efekty. Błędy defensywy podkarpackiej drużyny potrafili za to wykorzystać krakowianie.

Już do przerwy Wisła Kraków prowadziła różnicą trzech goli, więc mecz został praktycznie rozstrzygnięty. Resovia w końcówce nie uniknęła błędu, po którym padła czwarta bramka. W ostatniej minucie meczu bramkę na 1-4 zdobył Krzysztof Socha.

0-1 Przemysław Porębski (23)
0-2 Przemysław Porębski (26)
0-3 Ernest Świętek (43-karny)
0-4 Krzysztof Wydra (84)
1-4 Krzysztof Socha (90)

Resovia: Raczek - Salwach, Socha, Pikuła, Guzek, Kądziołka (27. Gogola), Smoleń (39. Michalik), Kowal (80. Gralec), Pikiel (75. Mokrzycki), Rokita, Feret.

Sędziował: Mateusz Bielawski (Mysłowice).