2016-09-15 08:35:18

Paweł Kmuk dał trzy punkty Głogovii w starciu z Orłem Przeworsk

Piłkarze Głogovii Głogów Małopolski wygrali kolejne czwartoligowe spotkanie. Dzięki bramce Pawła Kmuka pokonali Orzeł Przeworsk 1-0.

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła niedługo po przerwie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Paweł Kmuk popisał się ładnym uderzeniem z woleja nie dając szans Robertowi Kuroszowi.

W końcówce gracze Orła Przeworsk mogli wyrównać, ale zabrakło im skuteczości. Najlepszą okazję miał Mateusz Świst, który będąc w sam na sam nie trafił w bramkę. Wcześniej szansę miał też Edwin Struś, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem.

Głogovia Głogów Małopolski ostatecznie dowiozła korzystny rezultat do końca, choć łatwo nie było, bo gości naciskali. Podopieczni Krzysztofa Koraba kończyli to spotkanie w dziesiątkę po czerwonej kartce Norberta Oponia w 87. minucie.

1-0 Paweł Kmuk (55)

Głogovia Głogów Małopolski: Albrycht - Kadłubkiewicz, Bednarz, Kłak, Wiącek, Worosz (85. Bereś), Kmuk, Opoń, Chmiel, Dudek (78. Dec), Kawa (89. Grygiel).

Orzeł Przeworsk: Kurosz - Jarosz, Misiąg, Misiło (75. Kyć), Broda, Kudła, Pigan, Mikulec (35. Świst), Tworzydło, Struś (70. Syk).

Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław).
Żółte kartki: Opoń - Kudła, Pigan.
Czerwona kartka: Opoń (87, druga żółta).