2016-09-15 08:15:54

Czarni Jasło wygrali z Sokołem Sieniawa. Tomasz Orłowski zwolniony

Kamil Folwarski (uderza głową) zdobył kolejne dwie bramki dla Czarnych Jasło (fot. Marcin Pirga / archiwum)
Piłkarze Czarnych Jasło pokonali Sokół Sieniawa 3-1. Z funkcji trenera gości zwolniony został Tomasz Orłowski.

Podopieczni Tomasza Orłowskiego przegrali trzecie spotkanie z rzędu, a zarząd Sokoła Sieniawa zdecydował się na radykalne rozwiązanie - zmianę szkoleniowca. Nowego trenera zespołu z Sieniawy poznamy zapewne w najbliższych dniach.

Sam meczu w Jaśle rozpoczął się dobrze dla Sokoła. Do przerwy goście prowadzili 1-0 po bramce Patryka Kapuścińskiego, a okazji na gole mieli więcej.

Czarni Jasło przycisnęli w ostatnich dwóch kwadransach. W 66. minucie do wyrównania doprowadził Damian Kulig, a zaledwie kilka minut później rzut karny na gola zamienił Kamil Folwarski i to gospodarze byli na prowadzeniu.

Na 10 minut przed końcem spotkania drugiego gola dla Czarnych Jasło zdobył Kamil Folwarski pieczętując ostatecznie zwycięstwo jaślan.

0-1 Patryk Kapuściński (43)
1-1 Damian Kulig (66)
2-1 Kamil Folwarski (70-karny)
3-1 Kamil Folwarski (80)

Czarni Jasło: Cyran - Borowiec, Nabożny, Dziobek, Dziedzic, Wójtowicz (46. Czyżowicz), Chrząszcz, Stelmach (60. Foryś), Munia, Kulig, Folwarski

Sokół Sieniawa: Pawlus - Kardyś, Siwyj, S. Padiasek, M. Padiasek (70. Flis), Kapuściński, D. Jędryas (60. Milcz), Kalin (70. Lipniarski), Stefan, Gnatek, M. Jędryas

Sędziował: Karol Krzak (Mielec).
Żółte kartki: Folwarski - S. Padiasek, Stefan