2010-01-20 20:01:56

Wisłok Wiśniowa kompletuje kadre

Podobne tematy Wisłok Wiśniowa
Bartłomiej Bogacz z Unii Tarnów jest po Jarosławie Kuterze kolejnym piłkarzem, który zasili szeregi czwartoligowego Wisłoka Wiśniowa. Prócz Bogacza wiosną w barwach Wisłoka będzie można zobaczyć Damiana Mądro z Wisłoki Dębica.

Bogacz ma 27 lat i jest nominalnym napastnikiem. Grał m.in. w Igloopolu i Wisłoce Dębica, Zagłębiu Sosnowiec, Resovii, Lechii Sędziszów, Karpatach Krosno, Rzemieślniku Pilzno i ostatnio Unii Tarnów.
 
- Zawodnik już z nami trenuje i na pewno będzie naszym piłkarzem. – powiedział o Bogaczu prezes Wisłoka Eugeniusz Niemiec.
 
W Wiśniowej bardzo liczą na bramki tego doświadczonego zawodnika
- Na pewno będzie dla nas sporym wzmocnieniem – zapewnia prezes Niemiec.
 
Kolejnym nowo pozyskanym graczej jest Damian Mądro. 26-letni wychowanek dębickiej Wisłoki występuje w formacji pomocy.
 
Do Wiśniowej sami zgłaszają się gracze chętni do gry w Wisłoku. Jednym z nich był m.in. obrońca Rafał Rajzer ostatnio reprezentujący Strumyk Malawa, jednak ostatecznie w ekipie Andrzeja Jaskota nie zagra.
 
W najbliższą sobotę piłkarze Wisłoka zmierzą się w meczu sparingowym z Partyzantem Targowiska (sztuczne boisko w Dukli, godz. 12).
 
źródło: Nowiny / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

greg 2010-01-21 20:52:01 0 0

27 lat i 9 klub:) tylko pozazdrościc przywiązania do barw klubowych...eehheehhee a w rundzie jesiennej zdobył aż 1 bramkę skutecznosc godna uwagi

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem