2016-09-12 14:00:00

Klasa O Krosno. Ekoball Stal Sanok pokonał LKS Skołyszyn

Stal Sanok (na niebiesko) zdominowała rywala, ale zdobyła tylko jedną bramkę (fot. Tomasz Sowa).
Sanoczanie byli faworytem meczu ze Skołyszynem i po trafieniu Arkadiusza Femina dopisali do swojego dorobku kolejny trzy punkty.

To trzecie zwycięstwo Ekoballu Stali Sanok w tych rozgrywkach. Podopieczni Roberta Ząbkiewicza nie grzeszyli skutecznością i tylko dlatego wynik jest tak skromny.

Zanim w 69. minucie do siatki rywala trafił Arkadiusz Femin, gospodarze zmarnowali kilka bardzo dobrych okazji do zdobycia bramki.

- Byliśmy zdecydowanie lepsi, ale brakowało skuteczności. Drużyna ze Skołyszyna praktycznie cały mecz się broniła całym zespołem na swojej połowie. Oddali w meczy jeden strzał - powiedział nam Mateusz Kuzio, napastnik sanockiej drużyny.

- Powinniśmy już do przerwy wygrywać z 4-0. Sam miałem okazje żeby strzelić cztery gole.

LKS Skołyszyn ma na koncie tylko punkt, a sanoczanie pozostali w kontakcie z czołowymi zespołami rozgrywek krośnieńskiej okręgówki.

1-0 Arkadiusz Femin (69)

Ekoball Stal Sanok: Krzanowski – Romerwoicz, Śmietana, Florek, Kaczmarski, J. Ząbkiewicz (90. Prystyniuk), Femin, Jaklik, B. Sieradzki (75. Słysz), Kamil Adamiak, Kuzio (90. Borek).

LKS Skołyszyn: Kuryj – Jankowicz, Gutkowski, Syzdek, Myśliwiec, Rąpała, Figura, A. Walczyk, Piwowar (73. D. Walczyk), Skrzyszowski, Wilczak.

Sędziował: Albert Kijowski (Krosno).
Żółte kartki: Śmietana, Jaklik.