2016-09-12 14:03:09

Klasa O Jarosław. Promyk Urzejowice wygrał w Skołoszowie

Zawodnicy Skołoszowa (na pierwszym planie) Łukasz Tyrawski mogli być zmęczeni ciężkim środkowym meczem w okręgowym Pucharze Polski z JKS-em Jarosław. (fot. Adrianna Poppkiewicz).
Promyk Urzejowice sprawił sporą niespodziankę wygrywając na wyjeździe ze spadkowiczem z 4 ligi – LKS-em Skołoszów.

LKS Skołoszów zaczął mecz zgodnie z planem. Po nieco ponad kwadransie, gospodarze wygrywali 1-0 po trafieniu Marcina Gołębiowskiego. Do przerwy utrzymywał się korzystny dla miejscowych wynik.

W drugiej połowie goście pokazali, że nieprzypadkowo zaczęli niedawno swój drugi z rzędu sezon w lidze okręgowej i odpowiedzieli miejscowych trafieniem Lubomira Mroczki.

Najwięcej emocji było jednak w samej końcówce meczu. Żadnej ze stron nie zadowalał remis i obie ekipy dążyły do zdobycia zwycięskiej bramki. Gola na wagę trzech punktów dla Promyka Urzejów zdobył Albert Kondracki. Goście ostatnie 9 minut grali w dziesiątkę, bo drugą żółtą kartkę dostał Lubomir Mroczka.

1-0 Marcin Gołębiowski 16.
1-1 Lubomir Mroczka 64.
1-2 Albert Kondracki 90+4.

LKS Skołoszów: Kokot – Lasek, Kud, Franków, Mazurkiewicz, Tyrawski (12 K. Kolanek), Gagat, Gołębiowski, K. Buczkowski, Pacuła (24 Sobejko, 77 Muzyczka), Broda.

Promyk Urzejowice:  Konieczny – Kłos, Orzechowski, Ziętek, Stadnik, Bochnak, Dziedzic (86 D. Pelc), Kondracki, M. Pelc (90+1 K. Lemiech), D. Lemiech (25 Szczepański), Mroczka.