2016-09-12 12:42:51

Klasa O Dębica. Wisłoka Dębica wygrała w Radomyślu Wielkim

Zawodnicy Wisłoki Dębica (biało-zielone pasy) wywieźli z Radomyśla komplet puntków (fot. facebook.com/wisloka1908)
Zespół prowadzony przez Waldemara Piątka zaczął mecz bardzo pechowo. W 15. minucie zawodnik Wisłoki – Dominik Szydło zaliczył samobójcze trafienie.

Radomyślanka nie poszła za ciosem i skupiła się na obronie korzystnego wyniku. Dębiczanie oczywiście rzucili się do zdecydowanych ataków. Gole zdobyli dopiero w ostatnich minutach tego spotkania. Wyrównał 12 minut przed końcem Tomasz Pietrasiewicz.

Dwie minuty później goście już wygrywali po strzale Dariusza Bałuta, a kropkę nad „i” postawił w samej końcówce Bartłomiej Konik.

1-0 Dominik Szydło (15-samobójczy)
1-1 Tomasz Pietrasiewicz (78)
1-2 Dariusz Bałut (80)
1-3 Bartłomiej Konik (89)

Radomyślanka Radomyśl Wielki: Polak – Cholewa (85. Masłyk), Grzanka, P. Szydło (85. Dziewit), Przybyło, K. Szydło (72. Szlachetka), Krzystyniak, Soboń, Pasieczyński (65. K. Dudek), Sosin, Koza.

Wisłoka Dębica: Kieraś - Maciosek, Wójcik, Kowalski, Szydło, Ślęczka (62. Bałut), Bielatowicz, Pęcak, Maik (70. Konik), A. Nowak (84. Kozak), Pietrasiewicz (90. Kardyś).

Sędziował: Marcin Smoleń (Krosno).
Żółte kartki: Dziewit – Maciosek, Wójcik, Bielatowicz, A. Nowak.

tylko igloopol 2016-09-12 19:21:35

do wszystkich z lasu: nie potraficie wygrywać to dopatrujecie sie celebrowania przez przeciwników w momencie kiedy przegrywacie , piszecie ze bramkarze biorą 10 metrowy rozbieg do piłki że wiesniaki wybijaja piłke w pola szukacie nie wiadomo czego ,przecież wy też możecie wybijać np daleko w las tylko najpierw trzeba wygrywać hihihi. Ale nie martwcie sie powinniście sie utrzymać w buraczarni .Pamietajcie lamusy w Dębicy TYLKO IGLOOPOL!!!!!!!!!!

Morsik 2016-09-12 20:48:15

Korzystając z okazji że byłem u znajomych w Radomyślu wybraliśmy się na mecz zobaczyć "wielką" wisłokę . Radomyślanka popełniła jeden błąd: po zdobyciu bramki cofnęli się do defensywy zamiast strzelić następne. Duże wrażenie zrobili też "kibice" z lasu. Po stracie bramki nastała zupełna cisza a że są z wisłoką przypomnieli sobie dopiero jak ta zdobyła gola :-D ...faktycznie "fanatycy"

tylko igloopol 2016-09-12 21:31:54

Wszyscy z lasu przyjrzyjcie sie dobrze jak wyglada teraz tabela ,mówie tylko o pierwszej 4.Tak własnie bedzie wyglądac na koniec sezonu ,no moze troszke inna kolejnosc

~anonim 2016-09-12 21:40:53

Byłeś na innym meczu, Radomyśl nie strzelił bramki, dostali prezent w postaci bramki samobójczej. WISŁOKA odpaliła i zacznie punktować

Anty ludowiec oo 2016-09-12 22:02:31

Morski nie był na meczu , przechodził tylko z tragarzami

~anonim 2016-09-13 10:45:58

ha ha Wisloka odpaliła :-D Na nieszczęście Radomysla padła ta bramka za wczesnie i głupio zrobili że się później cofnęli . Jakby grali normalnie to wynik byłby 3-1 ale dla Radomyslanki... Tak słabej Wisłoki chyba jeszcze nie widzałem

~anonim 2016-09-13 12:47:03

Jak skuteczność Wisłoki była by lepsza to wynik wyglądał by tak 1_ 8

Radomyślanin 2016-09-13 14:35:49

Niech Wisloka awansuje jak tylko udowodni że jest najlepsza, i panowie kibice z Wisłoki nikogo nie nazywacie wiesniakami po co się obrażać. Na pewno macie klub z tradycją to uszanujcie kluby bez większej tradycji

RWLK 2016-09-13 16:13:36

Może pora zejść na ziemię i przestać żyć przeszłością. Czasy gdy Wisłoka coś znaczyła minęły niestety. Teraz to już tylko szósty poziom rozgrywkowy w Polsce...Piłkarsko Wisłoka jest gorsza nawet od Igloopolu czy Czermina. Inna jeszcze sprawa: dlaczego połowę waszej kadry stanowią zawodnicy z poza Dębicy ?? Czyżby w takim "mieście" brakowało piłkarzy nawet na okregówkę ?

KS 2016-09-13 17:00:56

Kto jest lepszy pilkarsko pokaże czas i liga w ktorej bedzie gral igloopol i Wisloka za 2 moźe 3 lata . Na pewno Wisloka ma zdecydowanie wiecej zawodnikow ogranych na poziomie 3 ligi niż Igloopol ktory ogranych ma kopaczy ale na poziomie okregowki i to jest wyznacznik kto jest lepszy .Oceniajäc obiektywnie to pilkarsko Wisloka po niedlużych korektach szczególnie w formacji obronnej byla by w stanie rywalizowac w 3 lidze, taka jest r?źnica i to was boli jak mowicie o zawodnikach ktotzy sa z poza Debicy i sa realnym wzmocnieniem które bedzie procentować

~anonim 2016-09-13 19:10:06

Parkowe warcholy was poziom to okręgówka 3 liga z czym tym szeptem;-). Haaahaaa

~anonim 2016-09-13 19:14:59

Tu jest gnuj, tu jest wiocha bo Dębica nigdy miastem nie bedzie, tu mieszka ham na hamie i złodziej na złodzieju!!!!!!!!

do ks 2016-09-13 20:49:07

a wiesz jak jest naprawde ? nie bedzie wynikow, nie bedzie kasy i te realne wzmocnienia po prostu uciekna z Debicy. Juz mieliscie pare przykladow takiego zachowania. Ale jak widac, po waszym przykladzie nie ma lekarstwa na glupote. Mnie to cieszy i to bardzo ! Pozdrowienia z 4 ligi :)