2016-09-11 02:50:37

Rzemieślnik Pilzno pewnie pokonał Wiązownicę. Trzy gole Damiana Wolańskiego

Damian Wolański (drugi z lewej) dorzucił do swojej kolejce bramki dla Rzemieślnika (fot. Natalia Styś / archiwum)
Piąte zwyciestwo w tym sezonie odnieśli zawodnicy Rzemieślnika Pilzno. Tym razem ograli KS z Wiązownicy, trzy gole zdobył Damian Wolański.

Rzemieślnik Pilzno był faworytem tego spotkania i z tej roli dobrze się wywiązał. Zespół Tomasza Kijowskiego od początku zdominował rywala i kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń.

Damian Wolański przed przerwą zdobył dwie bramki. Nadzieję przyjezdnym na dobry wynik dał Krzysztof Luft, który 10 minut po przerwie zaskoczył Michała Wilczyńskiego.

Sześć minut później było już 3-1, bo kolejny raz do siatki trafił Damian Wolański. Ten gol praktycznie rozstrzygnął losy tego pojedynku.

1-0 Damian Wolański (25)
2-0 Damian Wolański (43)
2-1 Krzysztof Luft (55)
3-1 Damian Wolański (61)

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński - Fryś, Florian, Remut, Bańdur - Maziarka (78 H. Nalepka), Barycza, Adamski (88 M. Nalepka), Ślęzak (90 Anioł), Kłos (76 Bryk) - Wolański (88 Bała).

KS Wiązownica: Michałowicz - Kubas, Bartnik, Luft, Cach, Gwóźdź (45. Hołub), Fedor, Sierżęga (82 Sobczak), Soczek, Pawlak, Lorenc.

Sedziował Jakub Kozner (Krosno). Żółte kartki: Adamski , Ślęzak – Kubas, Gwóźdź, Lorenc, Sierżęga, Pawlak, Wojtyna. Widzów 250.