2016-09-10 19:25:55

4 liga podkarpacka: Stal Gorzyce pokonała Czarnych Jasło

Stal Gorzyce (na niebiesko) w końcu posmakowała wygranej w 4 lidze.
Beniaminek z Gorzyc odniósł dziś pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach podkarpackiej 4 ligi. Stal pokonała u siebie Czarnych Jasło.

Podopieczni Tomasza Rychela pokazali się ze świetnej strony w pierwszych 45 minutach. Jaślanie nieco przespali ostatni kwadrans tej części gry.

Brak konsekwencji w pracy w defensywie Czarnych Jasło wykorzystał w 32. minucie Mateusz Leśniowski. Goście chcieli szybko wyrównać, ale to Stal Gorzyce wciąż napierała.

W 40. minucie do siatki przyjezdnych trafił Grzegorz Szymanek. To jednak nie był koniec emocji w tym meczu.

Po przerwie Czarni Jasło postawili na bardziej ofensywny wariant. Zdobyli kontaktowego gola 10 minut przed końcem. Na listę strzelców wpisał się Kamil Folwarski, ale na wyrównanie zabrakło już czasu.

Stal Gorzyce zasłużenie sięgnęła po pierwszy komplet punktów w tym sezonie.

1-0 Mateusz Leśniowski (32)
2-0 Grzegorz Szymanek (40)
2-1 Kamil Folwarski (80)

Stal Gorzyce: Stachurski – Świąder (56. Pędlowski), Winiarski, Korzonek, Bernaś, Falasa (60 B. Leśniowski), B. Idec, Machowski, Szymanek (70. Wąs), Sakhniuk (85. Chamera), M. Leśniowski.

Czarni Jasło: Niemczyński – Borowiec (74. Kaszycki), Nabożny Dziobek, Dziedzic, Munia (72. Zabawa), Urban, Czyżowicz (66. Stelmach), Kulig, Foryś (60 Wójtowicz), Folwarski.