2016-09-09 22:03:45

Centralna Liga Juniorów: Stal Mielec zremisowała z Resovią w derbach Podkarpacia

Piłkarze Stali Mielec zremisowali z Resovią w derbowym meczu Centralnej Ligi Juniorów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

W pierwszej połowie przewagę miała Stal Mielec, ale dobrze w bramce Resovii spisywał się Krzysztof Raczek, który nie dał się pokonać.

Po zmianie stron gra nieco się zaostrzyła. Jako pierwsi z gola cieszyli się mielczanie, którzy wyszli na prowadzenie niedługo po zmianie stron.

Od 70. minucie gospodarze grali w osłabieniu po tym jak jeden z zawodników został ukarany czerwoną kartką. Odważnie zaatakowali gracze Resovii.

Podopeczni Dariusza Jęczkowskiego swego dopięli w 94. minucie meczu. Po stałym fragmencie gry w pole karny Stali Mielec powędrowała cała drużyna łącznie z bramkarzem. W ogromnym zamieszaniu do siatki trafił Krzysztof Socha dając "Pasiakom" upragniony remis.