2016-09-07 08:10:22

JKS Jarosław wygrał w Skołoszowie po dogrywce

Piłkarze JKS-u Jarosław wygrali po dogrywce z LKS-em Skołoszów w wyjazdowym meczu II rundy okręgowego Pucharu Polski.

W barwach JKS-u Jarosław zagrali głównie zawodnicy, którzy na co dzień nie wybiegają w pierwszym składzie w meczach trzecioligowych. Mimo tego zdołali oni wywalczyć awans do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski.

Jako pierwsi z gola cieszyli się piłkarze LKS-u Skołoszów, którzy wyszli na prowadzenie po strzale Marcina Gołębiowskiego. Goście odpowiedzieli jednak dwiema bramkami Kamila Kłuska i do przerwy to JKS prowadził 2-1.

W drugiej połowie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Tyrawski i zrobiło się 3-3. Do ostatecznego rozstrzygnięia potrzebna była dogrywka.

Decydujący gol padł już na początku dodatkowego czasu gry. Uderzeniem na miarę awansu popisał się zaledwie 16-letni Kamil Bała, ktory trafił w samo okienko bramki gospodarzy.

LKS SKOŁOSZÓW - JKS JAROSŁAW 3-4 pod dogr. (1-2, 3-3)

1-0 Marcin Gołębiowski (6)
1-1 Kamil Kłusek (23)
1-2 Kamil Kłusek (40)
1-3 Marcin Świech (47)
2-3 Łukasz Tyrawski (62)
3-3 Łukasz Tyrawski (74)
3-4 Kamil Bała (94)

LKS Skołoszów: Kokot - Franków (60. Sudoł), Kud, Lasek, Pacuła, K. Buczkowski, J. Kolanek (78. K. Kolanek), Gagat, Tyrawski, Gołębiowski, Broda (46. Mazurkiewicz).

JKS Jarosław: D. Buczkowski - Kaganek (46. Gliniak), Sobol (60. Kycko), Sokolenko, Świech, Surmiak, Kłusek, Jeż, Rop (60. Hass), Pękala (46. Bała), Aab (46. Raba)

Sędziował: Sylwester Winiarz (Przeworsk).