2016-09-04 21:12:32

Głogovia Głogów Małopolski wygrała z Polonią Przemyśl

Na zdjęciu z piłką Marcin Dudek (fot. archiwum)
Głogovia Głogów Małopolski wygrała 2-1 z Polonią Przemyśl w meczu 6. kolejki rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.

Do przerwy beniaminek z Głogowa Małopolskiego prowadził 1-0. Gola do szatni dla gospodarzy zdobył doświadczony Mateusz Rzucidło. Na 2-0 podwyższył w 79. minucie Kamil Kawa.

Kontaktowy gol dla Polonii Przemyśl padł w końcówce po samobójczym trafieniu Michała Jaśkiewicza. Do wyrównania przemyślanom nie udało się już jednak doprowadzić.

Dla Głogovii Głogów Małopolski było to drugie zwycięstwo w tym sezonie. Byłoby trzecie gdyby nie walkower z pierwszej kolejki.