2016-09-03 19:36:57

Wólczanka Wólka Pełkińska znów wygrała do zera! Tym razem z Sokołem Sieniawa

Krzysztof Pietluch (pierwszy z lewej) zdobył dwa gole dla Wólczanki w meczu z Sokołem Sieniawa (fot. Mieczysław Turczyn / archiwum)
Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo bez straty gola. Tym razem ograli Sokół Sieniawa 3-0.

Pierwsza gola dla akutalnego lidera 4 ligi podkarpackiej zdobył w 36. minucie Krzysztof Pieltuch, który z bliskiej odległości posłał piłke pomiędzy nogami Pawła Pawlusa. Do przerwy Wólczanka Wólka Pełkińska prowadziła 1-0.

Na kolejne trafienia miejscowym kibicom przyszło czekać aż do końcówki meczu. W 89. minucie Bartłomiej Poprawa zagrał do Krzysztofa Pietlucha, a ten uderzeniem z woleja zdobył swoją drugą bramkę. W doliczonym czasie gry wynik meczu na 3-0 dla Wólczanki ustalił Bartłomiej Miazga, który znalazł się oko w oko z bramkarzem i nie zmarnował okazji.

Dla podopiecznych Grzegorz Sitka było to szóste kolejne ligowe zwycięstwo. W żadnym z tych spotkań piłkarze z Wólki Pełkińskiej nie stracili bramki, a łącznie zdobyli aż 21 goli.

1-0 Krzysztof Pietluch (36)
2-0 Krzysztof Pietluch (89)
3-0 Bartłomiej Miazga (90+1)

Wólczanka Wólka Pełkińska (skład wyjściowy): Gnatek - Wrona, Khorolskyi, Walat, Poprawa, Kocur, Bańka, Lech, Jurczak, Skuba, Pietluch.

Sokół Sieniawa (skład wyjściowy): Pawlus - Kardyś, S. Padiasek, Siwyj, M. Padiasek, Gnatek, Kapuściński, Halejcio, Stefan, Czyrny, Tołpa.

Sędziował: Mateusz Warzocha (Rzeszów).