2016-09-03 19:09:14

Świetny finisz Resovii. Gole Dawida Bieniasza i zwycięstwo z Podhalem Nowy Targ

Resovia pokonała Podhale w Nowym Targu (fot. archiwum)
Piłkarze Resovii Rzeszów wygrali 4-2 w wyjazdowym meczu z Podhalem Nowy Targ. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 7. kolejki 3 ligi gr. IV.

Jako pierwsi z gola cieszyli się miejscowi. Po kwadransie gry prowadzenie Podhalu Nowy Targ dał Wojciech Dziadzio. Radość gospodarzy jednak nie trwała długo, bo już kilkadziesiąt sekund później do wyrównania doprowadził Bartłomiej Buczek. Do przerwy Resovia remisowła w Nowym Targu 1-1.

Po zmianie stron Resovia miała przewagę, co udokumentowała bramką w 65. minucie. Na listę strzelców wpisał się Adrian Mołdoch i teraz to "Pasiaki" były na prowadzeniu.

Kilka minut później Podhale Nowy Targ zdołało odpowiedzieć trafieniem Tarasa Jaworskyja i wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem. O wygranej Resovii przesądził Dawid Bieniasz, który w końcówce strzelił dwa gole i zapewnił swojej drużynie komplet punktów.

1-0 Wojciech Dziadzio (15)
1-1 Bartłomiej Buczek (16)
1-2 Adrian Mołdoch (65)
2-2 Taras Jaworskyj (69)
2-3 Dawid Bieniasz (80)
2-4 Dawid Bieniasz (89)