2016-09-03 14:53:17

JKS Jarosław wygrał w Krakowie z Garbarnią. Dwa gole Pawła Hassa!

Piłkarze JKS-u Jarosław wygrali w wyjazdowym meczu z Garbarnią Kraków 2-1. Obydwa gole dla naszej drużyny zdobył Paweł Hass.

Podopieczni Mariusza Sawy sprawili bardzo miłą niespodziankę swoim fanom. Zwyciężyli na boisku lidera rozgrywek.

Prowadzenie JKS-owi Jarosław dał już w 8. minucie Paweł Hass. Gospodarze doprowadzili do wyrównanie chwilę przed przerwą po strzale Marcina Siedlarza w samo okienko bramki Rafała Strączka. Po pierwszych 45 minutach było 1-1.

Decydujący gol dla JKS-u Jarosław padł w 90. minucie, a jego autorem był ponownie Paweł Hass.

Dla jarosławskiego zespołu było to już trzecie zwycięstwo z rzędu. Garbarnia Kraków pomimo porażki nadal jest liderem 3 ligi gr. IV.

0-1 Paweł Hass (8)
1-1 Marcin Siedlarz (45)
1-2 Paweł Hass (90)

Garbarnia Kraków: Cabaj – Piszczek, Łukasik (24. Kostrubała), Kalemba, Pawłowicz (69. Wieczorek), Nieśmiałowski (68. Kozik), Pietras, Nowak, Gaudyn, Ogar, Siedlarz (75. Kitliński).

JKS Jarosław: Strączek - Gliniak, Sobol, Sokolenko, Świech, Kaganek (83. Rop), Daszyk, Kycko (89. Kłusek), Aab (73. Pękala), Hass, Raba.

Sędziował: Damian Gawęcki (Kielce). Żółte kartki: Gaudyn, Pawłowicz, Siedlarz - Kaganek, Świech. Widzów: 250.

TAAAAK JEEEST! WYGRYWA JKS!! GARBARNIA KRAKÓW - JKS JAROSŁAW 1:2!!!!!!

Opublikowany przez Klub 100 - JKS Jarosław na 3 wrzesień 2016

Komentarze: 19

JKS 2016-09-03 14:56:44

Brawo JKS jeb.. tych Hejterow !!!!:) JKS NIGDY NIR SPADNIE !

hihihi 2016-09-03 15:02:35

JKS z meczu na mecz coraz wspanialszy ! Brawo Panowie Szlachta !
"pyskacze coś teraz zamilkli hihi boli co ??? będzie jeszcze bardziej bolało :) !

PIĘKNY ARAB 2016-09-03 15:30:48

Tylko Wólkowia Wólka Wólczyńska!!!!!!!

b 2016-09-03 16:18:01

Brawo, brawo, brawo!!! Bardzo dobry mecz JKS-u! Świetny początek meczu, już w 2 minucie bramkowa okazja Hassa, bardzo dobry Aab, Kaganek, Raba, Kycko, Gliniak, Hass i Strączek. Aab w I połowie robił wiatrak z bocznego obrońcy, obrona Garbarni nie radziła sobie z prostopadłymi podaniami i szybkimi akcjami JKS, Cabaj w bramce "Brązowych" jak za czasów w Cracovii -"niepewny". Niestety, piękną bramka zawodnika gospodarzy w końcówce I połowy ostudziła trochę JKS. Po przerwie JKS wyszedł szybciej z szatni niż gospodarze, którzy w tej części meczu śmielej zaatakowali. Ale JKS bardzo dobrze kontrował i próbował strzałów z dystansu. Po jednej z takich akcji Raba zdobył bramkę ale sędzia zobaczył spalonego. Konsekwentna gra opłaciła się , w 90 minucie po strzale Ropa błąd popełnił Cabaj a Hass wykorzystał go z zimną krwią. Ale w tej beczce miodu jest oczywiście łyżka dziegciu - postawa pary stoperów Sobol (nie wytrzymał kondycyjne, skurcze w końcówce) -Skolenko, to najsłabsze ogniwo w zespole w tym meczu. Niepewność w interwencjach, popełnianie błędów, które stwarzały okazje dla gospodarzy ( zwłaszcza w II połowie) i nieprzewidywalność w zachowaniu to bardzo słabe wsparcie dla Strączka.
Jeszcze raz brawa za zwycięstwo, widać efekty pracy trenera Sawy, oby tak dalej!

roki 2016-09-03 17:03:20

Z TEGO CO OPISUJE PAN B TO CO DO SOKOLENKI MA RACJE ZAWSZE UWAŻAŁEM ZE JEST SŁABY

Grabek 2016-09-03 17:18:42

Panie roki B widzę Ze nie był na mecZu jeśli sie pan nie zna na Pilce zostań w domu tyle Ci zostało .
Roki jestes taki słaby jak twoje komentarze ! Roki jestes wodorostem

Grabek 2016-09-03 17:22:48

Jestes taki mądry zapraszamy na spotkanie na bandurskiego godz 19 !!!

Kibic 2016-09-03 17:31:06

Roki ty kiepie :-)

b 2016-09-03 17:57:12

Panowie, nie kłóćcie się bo nie ma o co, najważniejsze jest zwycięstwo!!! A na meczu byłem i z trybun tak to wyglądało jak opisałem. Swoją drogą miło było słyszeć zdziwienie i zachwyty nad grą JKS-u ze strony kibiców Garbarnii!

Kibic 2016-09-03 18:07:27

Ale i tak roki to kiep :-)

Kibic 2016-09-03 18:31:25

Bravo j***** łachudro :-) od dzisiaj jestem twoim fanem zj*****e

Ja 2016-09-03 19:06:44

Brawo za zwycięstwo . Wreszcie co zagrało i jest napastnik z prawdziwego zdarzenia..Paweł kawał chłopa a nie jakieś chucherka

Mysza 2016-09-03 20:53:28

Wielkie brawa za zwyciestwo.JKS pokazal naprawde fajna pilke. W 1 polowie wysoki pressing nie pozwalal Garbarni na zbyt wiele.W drugiej troche wiecej mieli swobody ale nie bylo zle,wiadomo nie mozna przez 90 minut grac na wysokich obrotach.Gra JKSu przyjemna dla oka i co najwazniejsze skuteczna.Jeszcze raz wielkie brawa

Staszek 2016-09-03 21:48:22

Co to za nazwisko Aab ? W druzynie JKS ?

MKS Kańczuga 2016-09-03 21:54:33

Brawo JKS. Trzymamy kciuki oby tak dalej !

KS do roki 2016-09-04 00:45:35

Jakby głupota miała skrzydła to ty byś był gołębicą

wiśnia do roki 2016-09-04 11:37:59

roki przestań pisać narazie na sokolenke daj mu czas morze gość wkńcu pokarze swoją przydatność dla drużyny w końcu ma doświadczenie i ugryzł troche piłki JKS wygrywa a wy piszećie jakieś bzdury jeden na drugiego

Yogi Babu 2016-09-04 13:30:25

Sokolenko ? o co kaman ? wczoraj wymiatał piłki z pola karnego niczym Pepe w finale EURO ! Brawa dla niego !