2016-08-31 18:58:23

JKS Jarosław pokonał Karpaty Krosno w trzecioligowych Derbach Podkarpacia

JKS Jarosław wygrał 2-0 z Karpatami Krosno w rozegranych w środę 31 sierpnia trzecioligowych Derbach Podkarpacia.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w doliczonym czasie pierwszej połowy. Do siatki Karpat Krosno trafił Bartosz Daszyk dając JKS-owi Jarosław prowadzenie do przerwy.

Na 2-0 dla jarosławian podwyższył w 61. minucie Jakub Kaganek, a niedługo później trzeciego gola zdobył Bartłomiej Gliniak.

Więcej informacji meczowych wkrótce.

1-0 Bartosz Daszyk (45+1)
2-0 Jakub Kaganek (61)
3-0 Bartłomiej Gliniak (69)

KS 2016-08-31 19:10:34

Brawo JKS. Wynik 3:0 jest najskromniejszym jaki JkS mógł uzyskać w dzisiejszym meczu.!

Adam 2016-08-31 19:15:55

7 by sie skonczylo i to bylby sprawiedliwy wynik. Totalna deklasacja.

~anonim 2016-08-31 19:19:21

Teodorczyka czeka ciężka praca żeby coś z tego sklecić. Narazie jest mizeria

Kks 2016-08-31 19:21:03

Karpatom by nawet nawalka niepomogl bo prawda jest taka ze maja w d*****e gre na zasadzie czy sie stoi czy sie lezy to i tak kasa sie nalezy doja prezesa i tyle taka prawda kto sie ze mna zgodzi?

hihihi 2016-08-31 19:24:48

do anonim------- Teodorczyk sobie dobrze radzi w ... Anderlechcie :)

czarny 2016-08-31 19:35:54

w opisie 2-0 ,a wynik 3-0 !!! brawo krosnianka tak dalej.

amigo 2016-08-31 19:36:38

Przez tych amatorów to prezes zdrowiem jeszcze przyplaci i beda mieć gowno nie pieniadze

amigo 2016-08-31 19:40:01

Co ciekawe tracą bramki i dalej niestrzelaja tu jest mankament

~anonim 2016-08-31 19:45:19

Karpaty na fali o awans do 4 ligi będą chopy grali.

jks 2016-08-31 19:49:50

krosnianka tak trzymac. za rok derby krosnienska sznato i qurwo

Do jks 2016-08-31 19:56:38

Wy to powinniscie grac w sole Oswiecim przynajmnie mielibyscie swoj klimat w ko.orze gazowej marni jaslo

JKS Czarni Jasło 2016-08-31 20:08:04

Jak wy mi chłopaki jarosławskie potraficie humor poprawić!

99 2016-08-31 20:50:00

Szkoda, że skończyło się okienko transferowe.Ponć Karpaty mają jeszcze mnóstwo kasy...

Jaro 2016-08-31 20:57:21

Brawo dla zawodników. Trzeba pochwali trenera Sawę za dobranie optymalnego składu i za zmiany zawodników.

amigo 2016-08-31 21:16:25

Teraz Karpaty pauzuja jak się nieprzygotuja przez ten okres do następnych meczow to powini im kary dowalic albo aneks do umowy bo to są jakieś jaja

colo 2016-08-31 21:20:40

Jaslaku z Biezdziedzy wy.....laj do innej ligi co Ty tu szukasz monciwodo

tylko karpaty 2016-08-31 23:02:10

Powołać jakiegoś kapelana egzorcyste bo to normalnie jakiegoś diabła maja za uszami te grajki szok

Andres 2016-08-31 23:40:12

No cóż Panowie, na razie to wielki wstyd. Z kim ta drużyna zamierza wygrać?Niestety ale takich blamaży w wykonaniu chłopaków z Krosna i okolic, którzy jeszcze chwilę temu grali w Karpatach nie było. Owszem należało część składu wymienić, wzmocnić skład, części podziękować za grę albo wypożyczyć do innych klubów, ale nie rozwalić tego co było bo jak widać szkolenie w Karpatach jest (a może bardziej było) diametralnie lepsze niż w przypadku 80% tych ściągniętych "wzmocnień". Nie wiem kto odpowiadał za transfery i politykę kadrową ale krótko mówiąc: szału nie ma! Tak się nie buduje drużyny. Szybko należy poprosić żeby do składu wrócili wychowankowie albo dać szansę krośnieńskim juniorom. Gorszych wyników mieć nie będą. I to niestety jest smutne dla mnie jako kibica Karpat :-(