2016-08-29 12:55:22

Klasa O Jarosław. Płomień Morawsko zatrzymał Piwodę

Zespół Jarosława Kosa zdobył ważne trzy punkty (fot. facebook.com/plomienmorawsko/)
Zawodnicy Płomienia Morawsko pokonali na własnym boisku rywala z Piwody. Dla Santosu to pierwsza strata punktów w tym sezonie.

Płomień Morawsko miał przewagę i przed przerwą otworzył wynik po składnej akcji. Łukasz Halwa dograł z boku dobrą centrę w pole karne, gdzie głową pilkę do siatki skierował Marek Pajda. Również Pajda zdobył gola na 2-0. Przy tym trafieniu asystę miał Kamil Pilch.

Płomień Morawsko miał sytuacje na too by podwyższyć na 3-0, ale nie umiał ich wykorzystać. 13 minut przed końcem kontaktową bramkę zdobyli zaś goście. Mimo kilku prób z obu stron wynik nie uległ już zmianie.

1-0 Marek Pajda (26-głową)
2-0 Marek Pajda (49)
2-1 Grzegorz Broda (77-karny)

Płomień Morawsko: Sochacki -  Ł. Pajda, P. Kuziemko, Mateusz Kuziemko, Marcin Kuziemko, Szuflita, Sawa (55. Hulak), Pilch, Ł. Kuziemko, M. Pajda (60. A. Skiba), Halwa (70. Kość).

Santos Piwoda:  P. Skrzypek - Iwański, L. Opic, P. Socha (88 Feldman), Wota (46. Piliszko), Harłacz (86. A. Opic), Dom. Skrzypek (46. Tomas), Furtyk, Gawura (46. Dawid Skrzypek), Pindak, Broda.

Sędziował: Marcin Ziobrowski (Przeworsk).
Żółte kartki: P. Kuziemki, Ł. Kuzmieko, Halwa - Iwański, P. Skrzypek, P. Socha, Wota, Dom. Skrzypek
Czerwona kartka: P. Skrzypek (45, krytyka decyzji sędziego)